Prijava

Iz dosadasnjeg iskustva uverio sam se da je najbolje nepoznavati ni jednog advokata, sustinski. U kakva govna mogu da te uvale ne moze niko zapravo, doduse znam iz bliskih primera, ne lično.
Doduse i klijenti su krajnje problematicni

Kirk nije od tih advokata, njegov portfolio se zasniva da se streba i kad partizan igra odlucujuce tekme

I za to niko ne zna

Da je Kirk na vreme škole završavo, sad bi mogao da zastupa Paću pred Strazburom jerbo je Hezonja čepo liniju, pa bi od toga možda nešto i bilo, igralo bi se ponovo štatijaznam. Al štaš kad čovek oće da se kurcira po Berlinu, studije u drugom planu.

Advokatura je moje nesuđeno zanimanje a nesuđeno je jer sam prerano shvatio da mi ta muka ne treba u zivotu pa sad samo bodrim druge da to postanu kad već žele

Kao dete prvo zelis da budes pandur a sledece je da budes advokat, to je inteligentnija varijanta. Jos ako si strastveni navijac random kluba deluje bas obecavajuce.

Generalno svako bi zeleo da bude taj advokat iz serije, al profesija je toliko usrana da ne bi pozeleo nikom

Kirk bez kenjaze sad neke, podrska za pravosudni

Seti nas se ponekad kad panter bude bio trice po zapadnim terenima. Tvoji smo

Чаше, сломите се саме.

Ispasce sad da kenjam al nisam gledo sinoc, nisam ni ucio. Nema covica, to samo za kurcenje kad se ojebe
Sad idu one parole PARTIZAN JE VECAN i te samopumpacke

не пратим кошарку али честитам обрадовићу одлазк на Ф4

Technically correct

PUSIGA COVICU

OSVAJAMO

kirk proradio, pravosudni cuvaj se

ЧЕСТИТКЕ КК ПАРТИЗАИ

Studen ti u dupe XD

Хранимо Фићу пенисом