Prijava

Moj brat. Svim poznatim zeničanima je veća čast što znaju njega nego obrnuto.
Ne pišem da ga hvalim nego mi je to oduvek bio fenomen za posmatranje.

Na kraju godine svi imaju po 5-6 petica, nijedna četvorka

Dobio covek Alchajmera pa vam upala sekira u med. Nije on za ovu temu, on je samo presao 7 banki.

a ono ima i toga. Jest da je otišao čovek do vraga, ali ga gotivili svi mnogo. On me u sedom spremao za takmičenje iz fizike i dao mi skroz druge oblasti, ja došao tamo skenjao se. Kad ono prođem na državno, budem 30 ti od 30 koliko prolazi. E tad je bio srećan.

Nego jel zna neko ko je onaj lik što ispred spensa visi stalno???

Zica...zaposlen u komunalnom preduzecu, inace ometen u razvoju ali zato 24 h dnevno kupi smece po gradu...zahvaljujuci njemu grad nam je poprilicno cist
Sale Flash- Lik o kome kruze mnoge legende bivsi vlasnik cuvenog kafe bara ''Zilet'' u Zenici prica da vidja Hitlera da je sa Al Kaponeom lezao u tvorzu i sl. inace postoje dve verzije kako je pukao...prva da je od dopa a druga da su ga muslimani silovali kada je rat krenuo.
13. Apostol-Lik potpuna enigma uvijek luta citajuci ''Sveto pismo'' spava gde stigne pravo je cudo kako je ziv, posto svaku zimi prezimi negde uz zivicu samo dekom prekriven..

Неђа, продавац у радњи и њен газда. Обавезно пита на крају ''Ништа више???''
Из Пљевље је и цар је наравно.

Inače lik koji trenira ovaj kukavni FK Letnjikovac je imao trip da sudiju poliva iz kante vodom, a napolju pljusak. Neki klinac omašio penal, on mu spucao šamar i mali zapati potres mozga. Jedno 40 puta ga murija privodila. Sad je kupio novu kosačicu, pa vazda po ceo dan kosi teren. Desi se jednom isto se napička na sudiju, pa ga brecne rukom da će ga udariti, a onda ga pljune.

Kako ja volim ovakve ljude, pravi jurodivi i čiste duše. Posebno ovi što nisu mentalno oboleli ili zaostali nego su valjda rešili da pođu nekim drugim putem i zabole ih kurac za mejnstrim, "normalu" i malograđanstvo.

Arkan iz Kraljeva, njega zna ceo grad a i okolna sela. Inače je zaostao u razvoju i ima metar i po. Redovno visi po kladionicama gde mu daju kintu za tikete i ovako da ima pošto ga ljudi vole a i kaže se da donosi sreću. To je takođe lik kojeg možete da vidite bilo gde i bilo kada. Ja sam ga video jednom kako stopira u pola 5 ujutru na putu od Kg-a ka Kv-a. Stao mu je neki lik ispred mene. Kada počnu turniri u malom fudbalu oko Kraljeva Arkan je redovan na svakom, takođe zna sastave svakog našeg domaćeg tima i kažu da ga hoće na kladži. Nažalost uvek ima retardiranijih od njega pa na jutjubu ima snimak kako se maklja sa još nekim likom koji je sličan kao on, isto legenda Kv-a, dok ih debilčine pujdaju jedan na drugog. O tom drugom liku ne znam ništa.

Ljušo, najveća legenda mog sela svih vremena. Nije prsnut niti zaostao ali je likčina neprevaziđena. Ima kuću u centru sela gde je u prizemlju držao kafanu nekada, kafana sva nikakva, zapuštena i propala. Sve neuredno i prljavo ali je kuvao najbolju kafu ikada. i vinjak je bolji bio kod njega. Inače lik je izgovorio jednu od najvećih istina na ovom svetu, pišem onako kako on priča (š=s,č=c etc.) "Sta koji kurac, umro pa sad dobal covek? Bio dobal da ubije coveku kuce, da zapali seno, da tuzi u miliciu. I nije neka steta sto je umro", ovo je objasnio što se tiče parole o mrtvima samo najbolje. Takođe nema skoro pola prstiju na rukama a neki su mu i skraćeni jer je stolar a i konstantno pijan. Kada krene da spava ponese po tri piva "Sta cu ako ozednim nocas". Normalno ujutru vraća sve tri prazne.

razmišljao sam ja nešto, kada bi se selo pokraj tih ljudi i pustio diktafon nekoliko sati, kakvih bi tu priča bilo. Jebeš Raskoljnikova

možda i ja postanem ledžend moga mesta, danas sam dobiJo poziv za ratni raporde lolol

Ako bukso brate, sa suzama u očima ima da te se sećamo.

klip govori kao ceo post!

Šteta da ovako dobra tema umre. Pišite nešto.

Блашко, имају и клипови о њему :) само укуцајте латиницом Блашко вишеград.
Особа која је у стању да попије пола кафане и да шета норамлно на сред улице а да га нико не удари, јербо сви га поштују. Погледајте клипове и видите.
А био је директор жељезница бих у Сарајеву, па затекне жену да се јебе са кумом, њега убије њу пребије, заглави у затвор и ето га сад :)

Nikad kuma ne valja blizu žene puštati, pašče je to

Zoka "Greška", nikad ga niko nije video treznog, a vidjan je svuda po gradu i nikad ga niko nije razumeo šta priča, a stalno je pričao, čak i kad je sam.

Ima kod nas jedan lik, Kareli ga zovu, prije bio normalan, kazu isao u srednju skolu, sve petice i tako, poslije mu brat pogine pa on pobenavi, zenio se vise puta, a samo jednom sto no kazu normalno, imao s njom dvoje djece, rat izbije, ona zbrise u njemacku, on za njom, bio tamo neko vrijeme pravio sranja, pa ga proteraju nazad.
Inace dovodio vise zena kuci, a one kada on ode na posao pokradu mu sve i zbrisu, i dan danas mu isto dolaze neke i dovode djecu tvrdeci da su njegova. jos tvrdi da mu je 22 bez glave. jednom je jednoj curi olizao cizme od blata.
prica razuzdano stvari kojima se mozes citav dan smijati. inace umislio je da ga svi spijuniraju, narocito DB i da mu rodjena tetka koja u njegovoj stali drzi krave radi za njih. naravno tu je i prica o rodjaku koji ga nonstop pokrada, a jednom mu je ukrao i kominu za rakiju sto mu nikada nece moci oprostiti. takodje je pricao kako su ga jednom napali ljudi u bijelom sa gas maskama. mnogo voli da divlja sa svojom ladom samarom (bijelom) tako da je jednom udario u kola DGS-a, a tvrdi i da je jednom mogao da poleti s kolima, jer su se prednji tockovi poceli odizati...

Ima tu jos mnogo prica o njemu, a danas je predmet zezancije omladine koja mu pisa u rakiju ili mu daje brasno da smrce govoreci da je droga.

P. S. TEMA JE ODLICNA, SVAKA CAST AUTORU!

hvala macho, drago mi da valja čemu :))