Prijava

јел дуа липа стриптизисала пре почетка текме или је извела први ударац онај то ме занима
елем нисам ни знао да се игра финале овога гледам друго полув само, навијам за мауриња

Luka Modrić 150 tekme za ustašku repku

Ako Zidana izuzmem jer jebeno nema konkurenciju Modrić je čovek koji ima najbolji pregled igre što sam ja video za mojih 35 godina

The Bulgarian football team suffered a traffic incident on the roads of Tbilisi ahead of tomorrow’s Nations League clash vs Georgia. Their two buses collided. Midfielder Todor Nedelev taken to a hospital

Klasični bugari

SMS saga traje već više od 4 godine i sad ga sele u Arsenal za 45m

To mu je i realna cijena, jesi svjestan ti da se za njega trazilo stotinu miliona?

Mogu samo sto kuraca dobiti

35-45 sasvim realno
Ali ne, najveći srpski ktitor Mateja ga procenio na 120m svojevremeno

Nemoj zebavate ako je Falkao Jović otišo za 60 onda može i SMS glat za 70 minimum

Ko da sad za recimo 1050TI tražiš 250€, mislim alo bre

Jovic dolazi iz Reala druže

Bravo radnicki
Piksi se prevrce u lozi

Jedna od jacih tekmi dali u 10min go i 1:1 odma sa centra, treci primljeni gol jos jaci drugi nisam video a penali su kruna partije
Dve precke i jedna odbrana golmana
Stoje kao da su se usrali i upisali gace pa ne smeju da mrdaju sorc da se ne razmazuje po kozi a izvode preko kurca
Ja vecih govana a manjih muda nisam video, i gore odbrane

Piksi se prevrce u lozi

Ahahaha, skroz!

Nishe sabotira koeficijent srbskog fudbala da titove kurvarske bliznakinje ne bi imale dva mesta u ligi šampiona. Avant-garde.

Piksi se prevrce u lozi

+1

Ovaj lalat mi poceo tako ici na kurac jebem ga u usta i njega i novinare sto smaraju sa debilom jebenim sta ste nam poslali ovo govno