Prijava

Vico drzi konce BH fudbala i ta marva oko Dodika i opet debil ne moze kurca zamisli ti kakav je to trener idi u zadrugu jebo ti mater sebi

Ne znam postoji li nebitnija stvar na svetu od bosanskog fudbala, mozda bosanska odbojka. Iznenadjen sam da to neko gleda.

Brate nema nista protiv, nek dodje kamion trenera iz srbije istovarite ih ovdje nek preplave ligu ali mi promovisanje ovog debila bas ide na kurac, otkako je najavio da dolazi non stop je u medijima kao da je dosao Ancelotti, nisu ovoliko smarali ni kad nam je dosao Maminjo a Mamic za ovog izmislio univerzum

Ma ne gledam ni ja bomb, da gledam mozda bi bio preopterecen Željezničarom kao ti Partizanom i bolio bi me kurac za lika ono od silnih informacija ali ovo je tacno onako medijsko eksploatisanje nebitnih persona

Bosna je vrlo verovatno najjadnija drzava sveta. Bukvalno ne mogu da se dogovore oko nicega. Srbi jad i beda, ali opet imaju neku maticu koja dotira, malo napolje, malo tamo vamo pa se snalaze nekako bude za nekog golfa ili mercedec 190. Hrvati stare kurve, najbolje zive od svih u Bosni, masovne pare iz matice plus nikakvih zakona nema tamo gde su vecina, sve zivo radi sverc itd... Najbedniji su Bosnjaci koji od mrznje ne shvataju da su im Srbi i Hrvati samo teret. Ta nesrecna skupina ce jesti govana samo da se Srbi i Hrvati ne otcepe, a ne shvataju da su im upravo oni najveci teret. Smatraju tu neku celovitu Bosnu nacinom da se nekom osvete, a Hrvate i Srbe boli kurac ono, licnu kartu u dzep i pravac Srbija ili HR, ne navijaju nizasta sto dolazi iz bosanskog sporta, kradu, ne postuju tu drzavu... umesto da kazu terajte se u picku materinu, ostanu sa milion ipo dva, Arabija i Turska bi od njih napravili Katar, samo da nerviraju Evropu. I kad je to njima prodata prica kao celovita Bosna neki simbol muslimanstva. Retko glup narod, u picku materinu.

zaslepljeni mrznjom takoreci

Ili si samo kivan što vas nakantali novopazarci danas :)

Hahaha bombas, kivan je

Jel ovo kreću englezi večeras?

крећу а ми са спорт клубом немам право гледања :( не могу се помирим са тим

Hehe iam arene na supernovu a iam i ortakov nalog na eon koji ima sk

Сталкер
Hehe iam arene na supernovu a iam i ortakov nalog na eon koji ima sk

Gigachad

ја глеам бајерн ајнтрахт ео 2 0 за бајерн у 15 минуту је л то предзнак да је текма готова и да смо осуђени да гледамо најнезанимљивију лигу икад ја мислим да јесте

I bez Levandovskog ima da otresu ligu koja S M O R Č I N A

па како другачије занимљивост марио геце игра у ајнтрахту ако га се неко сећа прешо ове сезоне

Mitrović lepo startao sezonu

ја мислио лик добио црвени картон или тако нешто кад оно ојадио ливерпулђане