Фудбал

  1. Gatuzo na klupi Ajduka iz Splita.

    Gospe ti.

  2. Топ ајмо србиии

  3. sutra pocinje ovo idem da vidim el ima kakav tv u svetoforu na akciji bar da je 24 inca polupao mi se samsung (svinjsung)

  4. а курац светофор ваља тевеове чије ладине?!

  5. nemam pojma kapiram mozda ubace nesto u ovakvim momentima makar zbog briks gejmsa

    ako bude kostace vrv 10k 40 inca

  6. Bez zajebancije, uvijek pred svjetsko ili evropsko budu na snizenju dobri televizori, doduse sad je to većinom mrtvi HISENSE ali nekad si mogao uzeti solidan Samsung ili Sony samo zbog prvenstva

  7. ako bude kostace vrv 10k 40 inca

    Ništa ispod 55 inčsss više moj carisha

  8. brate pliduu ne kupuje se tv da bude sto veca dijagonala neg spram prostorije odnosno udaljenosti ugaone do tevea

  9. Па да то је истина..

  10. Tacno carson ali nije ti dnevni sprčen toliko da ti 55 bude ogromno nemoj se lazemo

  11. Ti bar zivis na selu u 300 kvadrata, pusti ti meni ove pacove iz kruga dvojke sto zive u 25, pa jel

  12. у мемљивом стану

  13. haha evo sad gledam neke preporuke bukv menjaju tu udaljenost kako izlaze veci ekrani

    uskoro ce za 60ku biti dovoljno po metra udaljenosti

  14. Ti bar zivis na selu

    pliduu postoje kuće i u gradovima znaš li to

  15. Pa dje u gradu uzgajas gliste jeba te kru

    Mozda je to ona mala neka vrtna varijanta kao kad posiješ paradajz i boraniju aa ?

  16. ma gliste moz de oces, niti nesto smrdi, niti se dere, nece predje kod komsije da jede govna itd itd

  17. bukv mogu da gaje ovi u krugu dvoike na terasici

  18. Jasno onda, svakako kuca > stan cim predjes 25 god, imas svoje dvoriste ko beg jbg treba kositi treba šišati ogradu treba nekad oprati pločnik oko kuće, ali bar si svoj na svome u fullu

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.