Prijava

Šalabajzere, ako je mogao postere mogao je i definicije (mada nisam u to siguran ali vjerujem da i tu ima svega)

vratite se na stranu 7, sedas, ako vas zanima moje misljenje....

mrzi me da kucam jopet...

i da...MURS!

Remac@ Mogao jeste, a ne mora da znači, kao što si i ti možda, pa i ja, zar ne?!

Procitajte sve moje definicije, realno lose su i smoricete se nevidjeno ali bitno je da se nesto cita lololol. Ozbiljno sad, problem vukajlije je sto fb populacija ´98 i mladji misle da je skorz "in" imati nalog na vuki pa nam ubise sajt govnima ali jbg, sta je tu je.
Ja mislim da bi najbolje bilo citati bez obzira koliko su nove defke lose, i naravno kad neko napise govno propisno ga isprozivati (naravno u granicama normale da ne pukne ban) i dobri autori ce se brzo izdvojiti a levati ce posle par neuspjelih pokusaja otici sa sajta.

Poslusajte brata Maggota, glas razuma :D

sa je bilo misevi?

so neko ne kaze "nisi u pravu javio, matoro govedo, nije tako"...

a?

A?

necete da se zamerate...jel to?

ne mozes da odrzis kvalitet samo lepim recima i molbama...moras bre i zausku da lupis gde treba...

a vi svi ko pickice, bojazljivo, stidljivo, lupite minus ili ne lupite nista i odete dalje.... ili e super, plus, odlicno a definicija golo govno...

koliko puta sam okacio golo govno od defke i cekam bre da neko napise "ovo ti je sranje"... niko...

bez zameranja, linija manjeg otpora...

bio tu neki Cica, gotivio sam ga kao Dankana...ja sam bre njemu lupao minus i kazem mu "e CIca, minus"...sve kul..idemo dalje...

kasno vam je sad za ove teme i ostala sranja, plivajte u gomnima ako vam se pliva...ako vam se ne pliva ronjajte...

nisi u pravu javio, matoro govedo, nije tako

Javio, govedo jedno matoro, imaš ga pravo donekle.

moze li neki argument, mlada goveda?

e, stoje mladi vo i matori vo na brdu i gledaju krave.
i kaze mladi vo:
-ajd da se sjurimo dole i pojebemo po jednu kravu.
a matori kaze:
- ne sinko necemo, sicicemo polako i pojebacemo sve krave>

pa jesi reko da to kazemo? Nemoj sad...

pa jest, al ako moze neki argument zasto nisam...

Evo jaću se javiti kao pripadnik mladih goveda. Rijetko kome od ovih kompleksaša negativno komentarišem definicije jer neću da se smaram sa modovima i prijavom hejta. Onim normalnim autorima dam minus i u komentaru to obrazložim. I tebi sam par puta, a jednom si na moj negativan komentar odgovorio u fazonu da te zabole uvo, napisao si radi sebe. A poslije si je obris'o. HA!

Kad pojebes tolko krava, imas mnogo i teladi. Volovi treba da ih vaspitaju i usmeravaju...

najmatoriji kaže: evo ih prema nama, bježimo odavde.
ja samo da kažem da pratim raspravu.

Čitam celu temu, moram napisati par stvari...

Od početka želim da pomenem autora Roberto Bomba, pre par strana se i sam javio, ali ipak ću ga pomenuti. Dakle...

Meni su Popularne definicije, iako sam prvo bio skeptičan, bile sjajna stvar. Kvalitet je bio čak i bolji nego kod Odabranih defki i sa uživanjem sam ih čitao. To što je pojedinima bio problem da dođu do popularnih, mislim da je isključivo do kvaliteta pisanja, dakle, potpuno se slažem sa Frenkijem oko ovoga. Da je do pratilaca, ne bi na primer Roberto Bomba sa svakom drugom svojom definicijom odlazio međ' popularne i nakon toga skupio i više pluseva nego što ima pratilaca. Dakle, čovek je pisao dobro (svaku drugu defku otprilike, kako i sam kaže). Oko Nove godine ne znam da li je imao 10-15 pratilaca.

I šta smo sada dobili vraćanjem na staru verziju? Neka vrhunska definicija, ali zaista vrhunska, koja bi do pre par dana u popularnim defkama imala skor, lupam 80:5, danas ima skor 22:1, jer je prosto u istom košu sa đuberom (da, jako LOŠE se piše, juče sam pročitao sve definicije za taj dan, plus je zaslužilo 20% živih defki).

U svakom slučaju, Popularne defke su baš bile privremeno osveženje za one koji hoće da čitaju kvalitet. Pored ovoga, zaključak je, što je opet Frenki pomenuo, kvalitet će biti dobro i kvalitno ocenjen. Đubre neće.

I druga stvar...

dusan1001
ja se doduše ne sećam 2009 al se sećam 2010 al zanemari to rekli kazali uzmi statistiku ona je oduvek bila najpouzdanija
Početkom 2011 koliko je ljudi registrovanih 2010 bilo u prvih 100 autora
Početkom 2012 koliko je ljudi registrovanih 2011 u prvih 100 autora(ako me oči ne varaju takvih nema)
EDIT ne mora u 100 neka bude 200
EDIT2 Ustvari buksnetina je u prvih 100
EDIT 3 Nije reme pogledao sam kurajber je u novembru 2010 i da ox je ove godine dakle 2 autora

Zašto za mene svi misle da sam starosedelac na sajtu, lololo?

tu sam radi zajebancije,jebes rang i popularnost i broj bodova i prosek i sve

Meni realno svejedno da li ce mi neko dati + ili -. Dobro da se ne lazemo, bolji je plus, da mi stalno deru minuse demotivisali bi me, ali ono sto sam htio da kazem je da su ljudi mnogo alavi na negativne komentare cak i ako su dobronamjerni ili sam ja previse ladovina pa mi svejedno, jebat ga. Mada ima autora koji znaju da prime kritiku, sto pozdravljam, sjecam se jednom sam napisao jednom autoru koji je medju prvih 10 na defku da mi zvuci kao fora sa fejsa a on je samo odg da nema fejs i to je to a realno vecina autora bi pocela da proziva u takvoj situaciji.

kaki kurac popularne...

pa 20, 30 autora se usemilo ko na fejsu..i samo se lajkuju ko na fejsu...os da ih imenujem?..

pojedinacno, svakog po avataru i niku, da se zamerim celom sajtu i sve oteram u kurac, popijem trajni ban da ne slusam i citam gluposti vise?

o cemu bre pricate i da li verujete u to sto pricate i pisete...

sta kenjate bre...

ahahahahahaa, vrh, pracenje, svaka cast, odlicno, vrhunski...

svako meze da napise solidnu definiciju...moj sin je napisao solidnu definiciju Vaspitacica

i udri po kometrarima eto jos par plusova i vola...

pa kako objasnjavas da su dolazile u popularne posle 12 minuta a izlaze na sajt za sat vremena?

ste vi tako, pravite se, a?

Тема се своди на "зашто МИ не оцењујете дефиниције" а не "зашто се не оцењују дефиниције". Не знам како другачије да протумачим тему. Мало се и патишпањује, онако, са стране.