Prijava

e'o sprdačim se ođe, gledo boks, smorčina od sporta, bolje da sam gledo policajca s petlovog brda... a ti?

Pa vidiš da sam znala da si ti :)) Da si bar pisao ekavicom, ovako si providan :P Vidiš kako te Cokulić i ja branimo :)) I ne smaraš me, a znam da si ti hteo da proveriš :)
Ja ništa, blejim ovde... Sutra ću u Bgd, počinje mi faks u ponedeljak...

ahhaha ma ja sam jedno vrijeme izigravao hrvata na četu, iz jajaca, to mi najbliže...

moraćemo malo editovati postove, ne moraju svi znati.... :)

kako prije faks? e a ti ono iz loznice ili odakle si?

Aha, jeste, iz Loznice :) I ovi moji ukućani gledali boks, mislim šta reći... :)

Ha, jesam upamtio... E ja sam se nadao biće marisana, kad ga je juče ovaj ošarafio, al Kličko ispao pizda, s oproštenjem... e večeras cura ladno napiše dopi*dilo i sa sve ovom zvjezdicom i kao izvini što sam prosta :) ja se pogubim za trenutak i shvatim da se ja uopšte ne kontrolišem kod takvih stvari...

Ma kakvi se ovo šalabajzeri miješaju u trku za pobjednika?!

neš pobjeđivati, i aj ćao... viš da ponovo imam seansu... ololololo

Šalabe, Buri opet ima seansu :)) Koja cura, Buri, tvoja? :)

ma đe moja, ja sam solo, rekao sam ti... jedna od onih finih... al nije ta moj broj, ne uklapa se baš u onaj sinošnji profil... samo konstatujem kako nekad ne kontrolišem prostakluke, iako bih trebao... radićuu na tome :)

jebo mater, nešto gledam nisam normalan, siinoć sam zaspao u pola 4 ustao u 10 do 8 i opet nisam zadrijemao... šta je reći? zar su dvije kafe dnevno toliko moćne?

Joj, nije baš tvoj broj... :)) Moraš da radiš na tome... :) Probaj ako imaš šansu, pa vidi da l' ide il' ne ide... Mislim, ne bih da se mešam, samo nemoj odmah odbacivati svaku priliku :)

Ne verujem da ti je to do kafe... Jednostavno ti naišao takav period, i meni se to dešava, nekad mi se ne spava uopšte i to ume da traje danima...

hahahaha pa moglo bi se, nije da ne bi... ova je čak pitala da mi bude cimerka ako dođemo oboje na master tamo kod vas :) i ja kao vidjećemo... kacam seljak, a? nije da joj nešto fali, čak šta više, samo nekako previše dobra i morališe stalno i malo histerična...

moguće i da je to, a možda je i zbog nervoze, mada sam danas napokon malo bolje, ugrijalo sunce, pa ljepota proći kroz grad, a i ono poskidali najlone sa onih bašta pa sjedneš ko čovjek na kafu i na suncu, nema dima... divota...

Dobra, morališe i malo histerična :))) Nekako mi to ne ide jedno s drugim... Nek' ti je sa srećom! :)

I ja sam išla do grada malo, nije hladno mnogo, samo da otopli, sve ću lako :)

aj sad da ne davim u ova doba o ženama iz svog života... kad se budem imao čim faliti pisaći JA JEBEM!!! ko kika... :)

pa tako nekao, al najjače što je narod toliko željan toplote da se čim je iznad nule ponaša kao da je 15 stepeni... jesi ti pri kraju sa predavanjima?

Važi, ti se pohvali :))

Do juna su mi predavanja... Jedino ne znam da li ćemo nešto nadoknađivati zbog ove vanredne situacije...

ne vjerujem, samo će profani dodati malo gas, skarbudžiti to i smandrljati nekako i to je to...

eto tako, odo spavati, pa se pišemo kad stigneš u BG, ako se budeš imala kad javiti :))) laku noć

Sad ću i ja polako... Ajde, laku noć, pa se čujemo :)

ОПАЛААААААААААА