Prijava

Znam da vas savršeno zabole patka, ali uspeo sam da za mesec i po dana izlečim želudac uz pomoć čajeva. Prethodno sam sprcao više od godinu dana na raznorazne primarijuse, specijaliste i obične kokošare, dok nisam došao u situaciju da bukvalno povraćam vodu. Koštalo me bolova, živaca, 12 kila i gomile para, a sredio sam se sa 300 - 400 grama trava. Čajevi su nešto najbolje na svetu, samo što su nam ih ogadili raznorazni fegeti i Maje Volk, ne znamo da ih spremamo, a i još uvek živimo u ubedjenju da je čaj iz kesice zaista čaj. Dobro, jeste, ali i apatinsko pivo je pivo, pa nije.

Trave su lekovite, matori, to ti je sve prirodno. Bog je dao čoveku sve, međutim, taj se isti čovek usput izopačio i postao naporan, a kad si naporan, postaješ bolestan
youtube.com/watch?v=joDSjmCktHI

Čaj iz kesice je više onako vrsta instant pića, svakako ima blagotvoran efekat, ali za neko ozbiljnije lečenje (mada je preventiva zakon u svemu), treba se ozbiljnije posvetiti od skidanja kutije horgoškog hibiskusa sa rafa u marketu...

Dobri su oni sirupi koji se dobijaju maceracijom biljaka u šećeru, dodaš kiselu vodu k'o koka kola jebote...

Drugar se patio sa želucem skoro dve godine - kako je prestao da puši, pije i jede džank fud tako se razboleo. Ode kod lekara, ovaj kaže - holesterol. Dobro da, ali čovek ima 190 i 75 kila. Daju mu lekove, dijete, bajalice...Ovom sve gore, kad god ode kod lekara - holesterol. Padne čovek na šezdes kusur kila (kost i koža), mrzi ceo svet, izmenio se iz korena - gorak, nadobudan, pljuje, hejtuje, nemoguć...A bio uber kul tip. Ode kod lekara - holesterol...I udje pre par meseci u zdravu hranu da uzme ne znam šta, i reč po reč, čovek mu kaže - izlečiću te za mesec i po dana. Ovaj u fazonu da važi e aj zdravo, odo ja sad...Al jbg, očaj je očaj. Krene da pije idjirot i stvarno dodje sebi za mesec i po dana...Ja recimo u maju nisam mogao da zamislim da pojedem čokoladu ili pljesku, ne daj Bože domaću kobaju - tačno bih umro. Sad jedem ko stoka raspala, tučem 100g čokolade dnevno, i to one najsocijalnije, derem alkohol, gazirano, meso, masno, slano...I ništa mi nije. Vatio se na staro, pošto sam generalno oduvek mogao da pojedem i svarim bicikl sa sve pedalama bez naročitih poteškoća.

Da li možeš da svariš govna?

Sa godinama, sve teže. Nekada bih recimo Gambija ili Zapatu svario ko od šale, sad već moram da se pomučim.

Čaj je tradicionalno piće moje porodice, nekadašnje. Moj otac je voleo čaj, otuda i potreba za njim kod mene. Čaj se kod nas ispijao u svim mogućim vidovima, i na ritualne načine. Pio se u najsrećnijim i najnapetijim momentima u životu. Kao što većina ljudi konzumira alkohol ...
Majka me je prvo okupala u čaju od drena. To nije neki običaj, to je bila tatina ideja. Pijem i piću čajeve čitav život. Najviše mi prija timijan. Najmanje zeleni, ali ga pijem jer mi pomaže da izoštrim čula. Čisti nekako. Volim čaj od pelina, volim ukus gorčine. S pelinom na jeziku se ne može razmišljati.

Jesi zavrsila sa nekropostovanjem?

Ko tebe šta pita?!!

Znam jednu Teu, prava glibulja

Nije nekropost ako je cilj oživljavanje foruma.

Irish breakfast - odličan okus ima, dozlaboga jak. Nije za trudnice, maloletne i manje glodare.

lejdi grej je sasvim solidan čaj.

Sve je to covek izmislio, covek je djavo, covece Boziji

Čaj trve zimsko piće, konzumiram ga svaki dan. Doduše uveče one voćne varijante koje nIsU čAj. Jagoda-rabarbara jedna od omiljenih u zadnje vreme.