Prijava

E sve se slažem sa ovim što je Messalina napisala. Zatvarajte temu.

А што се људи стиде да кажу да су регистровани овде, и да дефинишу? Због постерџија? Због развлачења гована по фејсу?

Meni znaju većina, i u nekim trenutcima se sete nekog postere i nasmejemo se. Samo oni misle ako pišeš definicije, da moraš biti neka vrsta "štrebera". Verovatno zato što su im pola reči ne poznate. :)

Molim te reci mi da si nečiji dupli.Molim te.

Molim te reci mi da si nečiji dupli.Molim te.

Ajde probaj da odjebeš od mene, onako u dva tri skoka? Nisi uopšte smešan.

ВИдиш да јесте, кад се овај горе смеје.

Meni znaju većina, i u nekim trenutcima se sete nekog postere i nasmejemo se. Samo oni misle ako pišeš definicije, da moraš biti neka vrsta "štrebera". Verovatno zato što su im pola reči ne poznate. :)

ПРАВДА ЗА ШТРЕБЕРЕ !

Meni znaju većina, i u nekim trenutcima se sete nekog postere i nasmejemo se. Samo oni misle ako pišeš definicije, da moraš biti neka vrsta "štrebera". Verovatno zato što su im pola reči ne poznate. :)

http://shareforlaughs.com/wp-content/uploads/2012/03/implied_facepalm_tommy_lee_jones.jpg

А што се људи стиде да кажу да су регистровани овде, и да дефинишу? Због постерџија? Због развлачења гована по фејсу?

То написах ође http://vukajlija.com/forum/teme/40777-znaju-li-vasi-offline-prijatelji-da-ste-na-vukajliji?strana=6#post_1889986
па ћу ти копират'

некад се постидим јер велика већина кад им кажеш да си навукајлију те гледају као инфантилног болида који гледа оне дебилне слике са текстом испод и тиме се занима...

гледају ме тако, онда се постидим

Moji znaju da ne volim postere, tako da ne misle da sam tolko infantilan. Ali me često pitaju: "Kako te ne mrzi da čitaš toliko?"

ЛОЛО ЛАДНО ОБРИСАО КОМЕНТАР

Ма да, сад ћу ја свакоме понаособ да објашњавам како су постери срање и да ја не гледам и не правим постере него дефке, треба ми 3 минута за то, а не вриједи толико замарат' мозак

А Смаре, што се дружиш са људима који те гледају као да си инфантилни болид? Јесу то исти људи који каче хлупости по фејзбуцима, типа гола гујсца, сисе, итд? Уклони то из живота. :)

А Смаре, што се дружиш са људима који те гледају као да си инфантилни болид? Јесу то исти људи који каче хлупости по фејзбуцима, типа гола гујсца, сисе, итд? Уклони то из живота. :)

А не, не, нису то људи са којима се дружим сваки дан, него познаници или тако неко случајно кад сазна за то :)

Не капирам , због чега би неко мислио да сам инфантилни дебил ако имам налог на вукајлији ?
У ово мало наших држава ја не знам бољег сајта од миле нам вуке. А ови фејзбукаши могу само да ми се наједу јаја.
ХА !

Па због тога што је вукајлија највише позната по постерима овим малољетним људима и тако се ширила...

Ne govorim nikome, ali, viđen sam par puta u kancelariji od strane nekih drugara pa sam na kraju morao da im otkrijem svoj identitet. Od tad, oni prate moj profil.. I reakcije gledaju.

Ti nemaš reakcije. :)

Nemam ja, ali gledaju ostale reakcije, nisam se lepo izrazio..