Prijava

Ja sad tek odgledao Blek Miror. Ajme menii

Алекс Андрос
Ел зна неко каће дизађе нова сезона Фајнал Спејса? Требало сад негде за Видовдан ил тако нешто дизађе, ал још је нема.

Čitaj moj post iznad svog posta, krenulo 25.06.

Dark. Izbindžovao sam prvu sezonu, mada nije savršena. Počeo i drugu. Sad već jebe keve. Preporuka. Malo je jebeno pohvatati u početku likove, ko je ko u različitim tajmlajnovima, pa preporučujem da se dobro pamte imena, a osim toga nije teško za praćenje, iako premisa deluje komplikovano.

Čitaj moj post iznad svog posta, krenulo 25.06.

Видео и обрадовао се, ал га још нема на Нетфликсу па мислио да није ни кренуо. Јел га има негде другде?

Na rarbg uvek imaju te nive serije

poceo sam drugu sezonu darka da gledam.malo je tesko povatati likove.nisam gledao od prosle godine u ovo vreme,pa sam malo zaboravio sta se izdesavalo.u prvoj sezoni je bilo poprilicno detalja za zapamtiti,pa jos i put kroz vreme.malo mi se izmesalo,ali sam poceo da povatavam.
izasao i stranger things treca sezona.kada navatam vremena,to mi je sledece.

Počeo Snowfall 3. sezona, 19.07. počinje La Casa de Papel S03

Slabo skroz, jedva gledljivo, Dušane!

Celt, totalno si lud!

Iskopah tek nedavno ovo čudo... Liči na ranog Tarantina, kida od ludila!
https://www.imdb.com/title/tt5761496/?ref_=tt_sims_tt

Celt, totalno si lud!

Pa kad se ljudi sprdaju, tako i odgovaram

A Get Shorty je ludnica, preporuka svima!

Celtic spremam jedan spisak budi tu budi tu

Hanibal
Kvantiko
The last man on Earth
Fortitude
Into the badlands
Counterpart
Suburra
The Fall
Justified
Broadchurch
The Killing
Person of interest
Black sails
Oz
The strain
Deadwood
Mentalist
Orphan black
Bloodline
Legends
Crossing lines
Borgen
Wayward pines
The killing
White collar
Broen
Code 37
The shield

NAIME, ovo su skoro sve zavrsene serije koje se nalaze na mojoj VOCLISTI pa ako moze neki savet koje da gledam prvo, a koje da raskurcam u 3 pizde materine sa spiska

dodao bih The Missing.
prilicno potcenjena serija.
od gore navedenih, glasam za oz

Msm sa sam sa liste gledao samo bloodline i do jaja su prve 2 sezone, treca onako jer je zbrzana i sabijene 2 sezone u jednu, ali vredi pogledati

Odgledao prvu sezonu koja je odlicna, drugu sam poceo jednu ili 2 ep ali ne znam sto nisam zavrsio

Ne mogu edit ovo sam za mising napisao ^

Gledao sam Dark S02. Ajde što je komplikovan plot, često i previše, ali kakav su kasting napravili za glumce koji igraju iste likove u različitim tajmlajnovima, samo po tridesetak godina razlike. Kao da imaju izbor od sto miliona glumaca. Izuzetna serija svakako, iako je i dalje dosta toga nejasnog.
https://www.reddit.com/r/DarK/comments/7mzztb/casting/

A Stranger Things S03 je odvratna feministička propaganda čak i za Netflix standarde. Čak je zasenila i antirusku propagandu koja je presmešna.

Hanibal
Counterpart
The shield
Justified
Person of interest
Oz
Deadwood
Broen

Ovo, pa onda dalje kako hoćeš