Prijava

Нашли сте на Вукајлији отварати тему са богом а добра знате да ће се свести на ЈА ЈЕБЕМ постове, ццц:/

Није постојао ђаво, него бог подземља. А постојали су демони, који су сад стопљени у овог нашег ђавола.
Објаснио сам, ај сад катанац! лололо

Ko se seća Valsinarba... Ni đavo ni bog ne postoje, već su to ljudske iluzije koje će nauka istrebiti, reko Dokins.

Можеш као допунску литературу да узмеш и ову тему:
http://m.vukajlija.com/forum/teme/24828-djavo?strana=1

Đavo mi se nikad nije sviđao, a pogotovo njegov autfit.

Đavo (šejtan) nije Bog, to je, prevedeno na kršćanstvo, zao anđeo. On ti bude na lijevom ramenu i govori da činiš budalaštine (šejtanluke), a na desnom ramenu ti je dobrica anđeo (melek) i on ti govori da treba da činiš dobro. :-)

Главни, није му то аутфит. То је његова кожа.

Није постојао ђаво, него бог подземља. А постојали су демони, који су сад стопљени у овог нашег ђавола.
Објаснио сам, ај сад катанац! лололо

To ti kažem. :D

Gлавни, није му то аутфит. То је његова кожа.

Svejedno. Onda bi trebao da nađe sebi nešto da obuče.

Ne treba ti teolog da ti odgovori na ovo pitanje. Zato što hrišćanstvo misli da je Bog svemoćan i apsolutan, a đavo samo jedan pobunjeni anđeo

Кратко и јасно. А ако има неки детаљчић да те копка, питај.

Само смо тебе чекали!

HAMO TEOLOŽE, HAMO TEOLOŽE

Хахахахха как'е дилеје. Љубнете ми лијево јајооооо :)

Мислиш, целивајте? :Д

I šta bi na kraju - đava te ćera na grijeh a bog te kažnjava, đava samo sjedi u paklu i šilji kurac. Znači da đavo i bog isto griješe, đavo što nagovara a bog što drugom nanosi zlo. BOŽE ZAŠTO SI ZLOBAN?

Само по Божијем допуштењу ђаво може да те искушава, а Бог то ради да би те учврстио у вјери. Навећа искушења увијек су имали највећи праведници.
Немеш гузичарит и зајебавати се по по читав дан, и тако у рај :)

Кад би се потукли ђаво и Бог ко би побиједио ?

Ја мислим да га Бог довати под шпиц и да га удари два-три пута главом.. Могао би да му јебе матер. Само да се не нашика на рог.

едит

И да ђаво не користи ону вилу, било би тотално неправедно.