Prijava

Ma ne bre brt '91. zato me i čudi što me porediš s jednim matorim konjem poput bohora xd

Boh je stariji od mene inace

A ni ti nisi neki mladic mogao si bar jedno skalemiti do sada jebali te kondomi majmune na kraju ce ti devojka zatrudneti sa stevcom smetalom

Radj prikolicu za traktor ili za kola?

ps nosio sam ortaka u Kulpin da kaparise kola, posle otisli na cardu da casti, pa nam se nije islo kuci, otisli u Zrenjanin da odnese neke papire kolegi posto je na godisnjem, pa nam se opet nije islo kuci pa otisli kod treceg ortaka koji radi u Subotici kao da ga obidjemo.

ima u ZRu fast fudova kolko oceš, na magistrali (pandan NS bulevaru) ima ih bar 6-7 jedan do drugog kod pinove vile, ima 3-4 kod sup-a, ima kod glavne autobuske, i ovako po gradu ima dosta, najviše po bagljašu i ruža/4. jul. al istina da je mek propao, tad je bio popularan leskovački na žitnom trgu i hamburgerija vanja, pa su ljudi ugl tamo jeli, čak mislim da su to lokali koji su najduže opstali. al da je krš grad, potpisujem, 97,3% grada mrtvilo lololo

Što sam ja mislio da je kilogram osamdesettreće?

Drugarica jedna iz NS otisla da zivi sa deckom u ZR, i kad sam je video posle godinu dana fazon pricamo ono standardne price i kaze ''Zivota mi ne mogu vise. Ili cu ga nagovoriti da se preselimo u NS ili raskidam. Nema zivota tamo. Mene ne tuce toliko monotonija posto radim u nekom dobrom kaficu u centru, pa prolaze razni ljudi. Ali je mentalitet presjban, baksis ne postoji'' itd.

Ma zenama uvek neki kurac smeta...

Ova za fastfudove eto bas za zr ne mogu da tvrdim ali subotica, sombor, vrbas, vrsac...da ne pominjem male idjose i ta manja mesta to je tek posebna prica. Ovde bre kod nas selo 5k stanovnika ima 5 kafana, restoran, 3 fast fuda i pekaru-dve

Ova je bas bratina devojka.

Mrtav grad ozb, ako te put nanese nekad, setices se mojih reci xd

Kod mene selo 6k stanovnika, 14 kafana lolo

Ima fazon 3 kojim promet dnevni nije veci od 600 dinara ubedjen sam. xd

Ne idem tamo vec dosta vremena ni na tenderima ne ucestvujemo ostali duzni preko 100k caletu jos pre 10god a tuzili ga za nepostovanje ugovora(jer nije teo da im da nista dok ne plate makar deo dobijenog picvajz bio tada)

Pap ja nisam mislio ni na jedno selo kad sam pisao, vise sam onako lupio cifre neke xd

Možda je manje kafana kod njih u Vojvodini, ali deru se od pića i onda izlete na magistralu u jedanaest noću na neosvetljenim biciklima sa preniskim sedištima i onako im izviruju kolena naizmenično ko krila

Pa dobro, samo kazem xd

Daj da otvaramo fast fudove po selima, pogotovo ovima sto imaju srednje skole. Bice love da se uleze na Videoton daje 2+ u prvom xd

Radj kakvu prikolicu je kupovo? Za kola ili traktor?

nemam pojma, nismo stigli da detaljišemo na temu prikolice :D

Lese se na njivama zavuku se ispod prikolice jer je to jedini hlad i rokaju rakiju vrucu i slaninu sto je pocela da se topi u 10 vec pa onda izadju na put neosvetljeni i nanesu blato. Nominacija za najveca govna upravo je usvojena

Zbog cene pitam. Posto si rekao da je 400 evra fazon, a ko je za traktor mala ''dubrava'' u iole boljem stanju, to je 1500e fazon xd

A on stopira, to hocu da ti kazem xd Banat jbg..

Pa ja lepo kazem da su skrta govna vi me ne slusate

A, ma nije mi rekao koja je cena, lupio sam, možda je i ta od soma i po, tek onda mi ne bi bilo jasno što se cima autostopom