Prijava

Druze al fora sto ne osecam nista da nesto trpim, zrtvujem... kad bi izbacio testo, mozda bih, al ovako ne.

Ljudi koji se hvale kako piju su ono... Za izbegavanje u najmanju ruku.
Popijem ponekad neki koktel ili pivo i to je to.
Alkohol gola kurcina

Zapatina dijeta be like :

Nedelja. Zapatina žena ustaje džangrizavija nego obično; gleda svog debilka kako se razliva po kauču, pitajući se kojom mukom da ga muči, kad se već udala za njega.

- Pička ti materina samo visiš na tom telefonu, opet si na vukajliji. Garant ugovaraš neko kurvanje.
- Nije draga, sreće mi...

Šalje ga u kuhinju da trebi luk i šargarepu za supu. Loguje se na jedan od svoja četiri profila, sa kojih ga redovno kontroliše. Ulazi na forum, gde zatiče golišave slike mladjanog melkora koje je vraćaju u ranu mladost kada je slušala ganse i čitala majlav stori. Zadržava se na slikama. Djordje lije suze u kuhinji. Gleda slike, pa muža. Pa opet slike.

- Je l dovoljno?
- Trebi.

Priseća se svog mladog, vitkog tela i silnih udvarača koje je odbila. Pita se - kako li sam se zalepila za ovog šmokljana (oprosti autore Šmokljo). Zove muža da pristupi.

- Koliko od danas ideš na dijetu, ima da izbaciš slatkiše, čipseve, cigare piće sve sve SVEEE. Kao ovaj dečko ima da mi izgledaš, ščuo? I da porasteš kako znaš i umeš, i onaj dole da ti poraste, inače ću da ti vratim onaj krastavac u šupak, i ovaj put ima da ga nosiš do četvrtka. Jasno?
- Jasno...
- Odlično. A sad mi napravi limunadu, pa lepo ovde svima da se pohvališ.

Sledi :

My welness plan, nekoga ko ima mnogo obaveza i samo ne zeli da izgleda oteklo i debelo, znaci skroz relax varijanta:

Sok, čips, slatkiš- dovidjenja...

Bedna ti fora ovo pominjanje tudjih zena brt

Samo Zapata ima ženu :)

Brt al mnogo ne umes da pises.

Ideja djene djene, al realizacija bas losa

Jok, čitaće neko post od dva kilometra nedeljom ovde. Što kraće i ćao.

Svi ste neki paperjasti postali, kao alkohol neee, pljuge nikako, buksna bože me sačuvaj, pečenje sirotinjska spika i te munje
Ae mršte tam kao neki srpski woke sad tu
P E D E R I
E
D
E
R
I

Ma druze sve je to ok, nek piju ljudi itd, ne mora konji od 30+ da se hvale kako su popili boga oca, nikakavo to dostignuce nije, plus sto je klinacki

Ma nije paperjasto, tj mozda jeste, al aj da mi prija pa da ga izbegavam, smeta mi preljuto.

Msm da je sustina da slusas svoje tilo

Na vuki ko u srednjoj kad odbijes da cugaš pa te svi smaraju “ajde sto si picka” haha pij ako ti se pije ali definitivno nije loša opcija izbaciti najveće zlo poslije heroina.

Nznm,meni sve to vuče na prikriveni trending koji polako prerasta u standard, ko ove mlade glave što oberučke prigrliše vegunstvo, ne svi ofc, al opet ima ih brt. Ne kaem sad da je to nešto preloše, meni sve to deluje ko neki srpski da ne kažem balkanski woke momenat

Ma kakvi, meso je dojaja

A sta mislite o carnivore dijeti

I oni likovi sa tik toka liver king

Liver King

PRSO
R
S
O

ali verujem da bi bio popularan na forumu ovde. Taj neka tvrda priča, hiljade sklekova, životinjska strana i ostali kurcipalci.
Baš udara s pričom gde treba: deca se propederisala, niko više ne čereči divljač vlastoručno, weak times make weak men itd. Zato ja jedem sirovu džigu a vi ako vam se to gadi uvek možete uzeti čudotvorne tabletice koje ja slučajno prodajem, pa ćemo zajedno tako jaki šamarati nasilnike, štititi nejač i vratiti Kosovo.

Ljudi, mahom starmladi likovi, koji se hvale koliko su popili i kada, vrlo će rado - ako ne budete impresionirani njihovim ekskurzija divčibare pričama o alkoholu - bez blama u roku od 15 min pokazati i šta su jebali, ili makar mogli da jebu a nisu hteli.

Alkohol jeste najbednija droga. Možeš naravno da se iskeširaš za nešto pitko i lepo, neku kvalitetnu žestinu, ali ni to ne piješ radi opijenosti nego jer je dobro piće. Dugoročno samo šteta, biti pijan nije nikom krštenom prijatno iskustvo.

Gandža rekreativno ima smisla ako si na hemoterapiji, u srednjoj školi, na teškom fizičkom radu ili u mentalnom hendikepu za ostatkom svoje generacije.

Jedite ribe, domaće životinje, po mogućstvu poreklom iz pojasa pešter - zlatar - tara, vikendom belo, uz ručak vino crno, česta i umerena fizička aktivnost, ima da živite 200 godina ko gorštaci