Шта данас ручавате?

  1. takoe i kafa i duvan isto nula kalorija bukv ako bolje malo pogledas neces se natovis od cigara ima budes slim samo tako

  2. Hezno ja kad zavrsim s treningom odmah me glad savlada kao da me nesto ubode u zeludac. Jovo, kad jedem jedem poprilicno sporo i ne zaboli me stomak, probaj i ti

    Ustajem prilicno rano i to mi otvara apetit oko podne, kad sam na faksu se budio oko 11, dorucak mi bio u 13h, sad do 13h dvaput jedem i jednom serem

  3. nek neko pliduu javi da treba da ide na operaciju smanjenja zeludacne kese nece se ovo jos dugo fura ovako decko porice cinjenice

  4. Dobro je da bar sereš, malo da se izbalansira :D

  5. hahahahhahahahaha

    obj normani dva tri puta kenjaju za ove tovare

  6. Hahahaha smokljo javi se reci mi kakav mi je plan ishrane, jesam li na tvom putu ili me jebu ovi dobri ljudi

  7. ma plidu nema veze kad si pojeo znaš i sam da su to sve kalorije. nego kažem ti bolje je da navikneš na zdravije namirnice, tj. baš posle treninga da se najedeš mesa, jebeš ugljene hidrate toga svi unosimo i previše

  8. nema veze kad si pojeo

    kako ovo nema veze, nije metabolizam isti bukv tokom 24h varira, ne radi ti stomak isto ujutru u 8-9 i u 17-18h poslepodne o cemu ovde pricamo

    de ste pokupili ove fejk info

  9. Hezno trudim se, pricao sam i sam, ovo je danas bilo tako, cesto bude na kašiku jer jedem kod svojih par puta sedmicno haha

    Ono kad sam mlađi bio, sve zavisili mi obroci od ukućana jer me mrzilo da jedem išta ako će biti ručak ubrzo, ovo kako sam pravim bude cesci obroka jbg pa cemo vidjeti dokle ce me odvest, za sad nisam primjetio da se gojim ali def treba paziti kad dodjes u neaktivnije godine

  10. Kad spomenu kašiku, ja sam juče u onom restoranu u delti jeo begovu čorbu, (tu ide piletina, i povrće neko, između ostalog i bamija) i solidno sam izvadio.

    Odlična bila.

  11. Pliduu
    Nisam žena da jedem dva jajeta i salaticu

    :'(

  12. kako ovo nema veze, nije metabolizam isti bukv tokom 24h varira, ne radi ti stomak isto ujutru u 8-9 i u 17-18h poslepodne o cemu ovde pricamo

    de ste pokupili ove fejk info

    kaloriju boli kurac kad si je pojeo. 200 kalorija ujutru je isto što i 200 kalorija uveče. ako je sporije variš, sve što će da se desi je da ti se naduje stomak, a na masne naslage će ti uticati potpuno isto.

    ma samo piči plidu budi konstantan gledaj da unosiš to što treba i doći će sve na svoje

  13. E hezno iskr citao sam neke studije koje govore da je ipak cara u pravu, u smislu nije jednaka iskoristivost unesenih nutrijenata u svako doba dana ali meni zdravorazumski nije normalno da unosis obilne obroke pred spavanje ili po noci

  14. ma daj plidu kalorija je ta koja se pita. Ona mudro bleji u zelucu i ceka kace se resorbuje nema tu enzimski metabolizam nikakve veze sa tim lol

    naci kalorija>organizam>celija

  15. kakvi ste vi likovi jebem vas, ovaj jede 5 jaja i tri kobasice sa kolom i krempitom i 700g bureka pa posle to prebacuje u neke grame, jovur cepa virsle sa jajima u 22h, henzo tvrdi da je kalorija nezavisna u odnosu na metabolicke procese hahahahh

    zajednicka kategorija:

    T R E N I R A J U
    R
    E
    N
    I
    R
    A
    J
    U

  16. kako ste glupi jebem vas u usta. ok jedite 500 kalorija manje od održavanja ali iz dva obroka u toku dana, i to u najgorem mogućem terminu, pa mi recite kroz 2 nedelje jeste li smršali. smršaćete jer ste u kalorijskom deficitu. kako će izgledati to vaše mršavljenje i hoćete li biti kao trudnica ili lean, i to da li ćete imati energije i biti zdravi generalno zavisi od milion faktora. a mršavljenje samo od kalorija.

  17. ja sam se čitav život mučio sa tim, sa 130kg skinny fat sam došao na nabildovanog lika od 85kg, i onda mi dođu masni vukajlijaši da palamude, baš me briga pričajte šta hoćete ali ja pokušavam da vam utuvim u glavu da niste najpametniji na svijetu jer sebi činite štetu nekim stvarima.

  18. imas henzo i bolju varijantu, nemoj piti vodu tri dana smrsaces 5-8kg min obecavam

  19. Ezno mi deluje ovako odokativno kao najupućeniji autoritet ovde, ponajviše zbog skladnog komboa nauke i napušavanja

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.