Врати србску земљу

  1. Možda je ta ozbiljnost deo procesa metatrolovanja: palimo trola da troluje, on misli da troluje, a u stvari mi trolujemo njega, vežbamo internet argumentaciju, načine izlaganja, slepo kucanje, pravopis i ubijamo vreme?

  2. Valdemar
    Možda je ta ozbiljnost deo procesa metatrolovanja: palimo trola da troluje, on misli da troluje, a u stvari mi trolujemo njega, vežbamo internet argumentaciju, načine izlaganja, slepo kucanje, pravopis i ubijamo vreme?

    Upravo.

  3. а јеби га брате брусе, увукли смо се у причу.

  4. OK prihvatam argumentaciju i odjavljujem se sa teme...

  5. ХАХАХА, ВУКАЈЛИЈО СРАМИ СЕ КОГА ЈОЈ ПОД ПРОЗОРЕ ШАЉЕШ

  6. јој омашио сам тему

  7. Гуњ остаје гуњ

    Ujedas ruku koja te hrani isto ko tvoji komunisti sto su radili kad su dosli a ti idalje jedi asvalt i seri kaldrmu!1!

  8. A KOGA JE KARAĐORĐE DOVEO U BEOGRAD? KOME JE NJEGOVA GUNJARSKA GOSPODA OTELA IMANJE? JEL TO KARAĐORĐE PRVI KOMUNISTA, A? ZAR NIJE I ON PUCO NA BEOGRAD? ZAR NISU I KOMUNISTI? ZAR NE ŽELIM I JA? ZAR NE VIDIŠ DA JE VIJEKOVNA TEŽNJA SRPSKOG ŽIVLJA DA PUCA NA BEOGRAD ?

  9. Ja sam ljubitelj komunista ali nisam komunista

  10. Ali pravo pitanje da li želiš da bombarduješ Beograd?

  11. Ali pravo pitanje da li želiš da bombarduješ Beograd?

    Treba bombardovati beograd i tako oterati većinu crnogoraca u crnu goru!Pa kad ne bi imali gde da studiraju opet bi teli da budemo ista država!

  12. Sviđa mi se taj miroljubivi pristup ekspanzionizmu.

  13. То ти само доказује да су Београђани који живе ту већ генерацијама анемична и немоћна сорта дегенерисане крви, зачаурена у свој аутизам и осуђена на пропаст, или у бољем случају на мешање са свежом динарском крвљу. Немој бркати узроке и последице. Београдска господа не влада у Србији зато што не може, што је немоћна да се наметне. Кажем ти, анемични људи. Види мене: ја се родио у БГ-у, али од ћалета Сребреничанина и кеве Крушевљанке, и могу стићи и утећи, ракије попити, на дрво се попети, из пушке пуцати, потући се, сонетни венац написати, компоновати гудачки трио, и да се не хвалим више, а неки тамо Хаџи-Ђерић, иде около, згража се како је држава пропала, губи дане у свом стану са високом таваницом, и мало-мало па му крене крв на нос без икаквог видљивог разлога.

    Da sam žensko, dao bih ti da me jebeš, a i ovako se razmišljam.

  14. Vas "prave" Beograđane stvarno treba pobiti.

  15. Ne znam na kojoj od ove dve aktuelne teme treba da se da svoj sud o Beograđanima, no niije ni bitno.
    Htedoh reći da me dotični svojim stavovima podseća na likove o kojima sam slušala od onih koji su služili u JNA, koji okupe oko sebe neke unezverene seljačiće da ga gledaju kao u Boga samo zato što je izjavio da je iz Beograda, jer mu to tako gordo zvuči, a stidi se da kaže da je na primer iz Ostružnice.
    Hoću da kažem da moraš da budeš mnogo veći džiber nego što stvarno jesi, ako si ubeđen da je pravim Beograđanima sa građanskim stažom koji teče još iz pradedinih vremena to bitno u životu u smislu podjebavanja svih ostalih koji se izdaju za Beograđane, a to nisu, nego su eto seljačine koje su se doselile u naš bijeli grad.
    Beograđanin je osoba koja živi u Beogradu, Novosađani žive u Novom Sadu, Nišlije u Nišu.
    Kome je to bitno uopšte?

  16. Одосмо ми ван теме. Ја бих, у складу са пословником... овај темом, да питам следеће: Хоћемо ли коначно да се одлучимо коју ћемо срБску земљу да припојимо мајчици Србији?

  17. Ja bih napao Vatikan. Ona njihova kapela ima toliko podrumština da je to zlo. Svo to zlato prodamo Rusima za raketne štitove i trista migova sa izlazom na more u Sibiru (da možemo da kokamo Amere ako ustreba), a prostore kapele preuredimo u novi Kaeste. Znači, namažemo tri prsta debljine oho-lepka po podu (eho-lepak je nekako socijala i Požarevac-stajl), isprosipamo deset buradi alkohola i pokrademo svaku drugu sijalicu, jer tako rupetina izgleda indastrijal i urbano, te će napaćena alternativ grobljad imati još ponegde da klabinguje.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.