Prijava

Pa te dve tekme, to su mu muda, jedna levo jedna desno HEHE. Bila su to sjajna, visprena, ponosita muda nekad, sada su sparušene, naborane, prazne mošnice, vreme je da ih pustimo da odmore i predamo jeziku Jelisavete Orašanin.

Da se Vujanić nije skrljao, mislim da sada i ne bismo imali ove sirotinjske teme. Šteta što se Teo sam nije povukao, vrv se nadao da će otići u velikom stilu, pošto uzme medalju na još jednom takmičenju i zaokruži karijeru. Ovako, ispalo bedno baš. Nadajmo se da će ovi naši uzeti makar srebro na evropskom (sad moraju da se plasiraju), inače ću resto životaprovesti slušajući - da Pešić nije onako seljački zapečatio Teodosića otili bi do finala, a naša košarka u skroz drugom smeru, Teo ledjenda, da je otišao u NBA na vreme bio bi d nekst Pit Maravič vajt čokolit itd.

Nacionalni timovi širom sveta više izgledaju kao klubovi. Hrvati angažovali 10 stranaca do sada, Slovenci uzeli zlato sa crncem, pa čak i prepuna Španija uzela Ibaku svojevremeno. Jedino se mi i Litvanci kurčimo, s tim što Litvanci žive za basket, imaju sistem, naš sistem je išao na neki rezidualni SFRJ pogon, to je pomrlo sve od trenera. Vatra se ugasila.

Ne znam Zapato, iskreno, ma koliko voleo košarku, ne ložim se uopšte više na reprezentaciju i priče oko nje. Bedno mi je krajnje da mi narod nestaje, zemljište, reke, šume, biodiverzitet...Bivaju uništeni, svako peto dete leže gladno u krevet, hiljade porodica žive na rubu egzistencije...A ja kao sedim i zdušno pratim kako razbijamo neku tamo Španiju u polufinalu, i likujem nad nesrećom našeg tradicionalnog uber rivala. Više se radujem što je Jokić uzeo btb mvp i što neki klinci grade solidne karijere preko, nego da nam nacionalni sport bude kompenzacija za bukvalno sve drugo što ne valja.

Hrvati angažovali 10 stranaca

Realno, bolje da angažujemo 1500 stranaca da nam vode državu i institucije, nego da se bore za neke tamo medalje.

Ma dobro to je neki vid razonode, koga boli kurac za te debile i fiktivnu reputaciju na nekom globalnom nivou, ljudima to dodje neki odušak pratiti kao navijati i poistovjećivati se. Niko od vas nece vidjeti dinara od jokicevih miliona al kad igra, bodris ga jbg tako to ide melk nemoj sad i oko toga neku filozofiju pravi jer nas u globalu sve zaboli kurac za slavne licnosti iz koje god branše stizali

Meni osim reprezentativnih utakmica nijedna druga utakmica bilo kojeg sporta ne dize adrenalin i zato volim ispratiti to ali sad gledati freiburg-schalke ne pada mi na pamet bolje utrositi to vrijeme i pogledati neki film ionako ih imam 200 na watchlisti sve me jebalo

Plidu za koju repku ti navijaš? XD

BiH. Mada nema tu šta da se navija pušimo ga na svim poljima al kako kaze latinska poslovica - dum spiro spero

Srbiju pratim al nemam tu nekih emocija, volim kad pobjede iskreno jer jbg pružila je srbija mnogim šansu bez obzira na nacionalnu pripadnost, to se mora priznati ovdje se dosta gleda to svako svog gura i onda je rasulo na tom reprezentativnom polju ali dobro

Iz Sarajeva, rođen sam tu ali su moji iz Srbije pa sam često tamo

Ima li reprezentacija BIH nekih internacionalnih uspeha, medalja, trofeja u relativno poznatim sportovima? Nisam u toku

najveci uspeh BiH u kosarci

Teleeeetovic sa paaaarkinga xdd

Nurkićev ćale se šibao sa petnes likova odjednom neam pojma eto to je uspeh

Nije za zapostaviti uspeh kad je nurkica neki lik isprozivao na fejsu da mu nije vratio pare

Kakav coporativni napad, iskidaste me nisam spreman polako

Tu smo negdje sa Lesotom bomb, doduse mozda oni imaju nekog atleticara zajebanog sta znam

Sto kaze Zigic, mora budes spreman barabe su to xd

Nurkića su prozivali da nije jare platio