Prijava

kaže se "pojo si govno."

Realno brt, ni Jokic nije imao fizičke predispozicije kao Howard pa vidi ga gdje je završio..

Talenat, mozak, trud i neko ko sve to prepozna. Čudni su putevi gospodnji, čudna je sudba.

Uskratio me tvorac za nekih 15 santima, i to ne samo u kurcu.

Sta fali, mogao bi biti srpski nate robinson

Rispekt za odrtavelu senilnu bugarštinu Pešića, neko je morao da skupi muda i da preseče, Teodosić nije više ono što je bio.

+

Sad se povredio Avramović, koji nam je čisti plej osim Micića ostao onda? Nijedan?

Ma šta će nam plej...

cenim da teodosic nije hteo bas da bude rezervni plej micicu... i jokicu na kraju, samim tim nema tu resenja, osim da micic odustane.

Ne mislim da je Micic toliko uticao koliko je uticao Jokić. Jeste govno neodazivačko, ali kad je već tu, mora se i tim i igra podrediti njemu. Jer je...kako se ono kaže...genije?

Nedović je tu valjda

pa aj stavi se u pesicevu kozu. oces igru preko nba mvp-ja, da iskoristis maksimalno prednosti koje ima ili da pravis neku drugaciju taktiku, da koristis jokica ko 4. ili stavec?

u principu jokic i teodosic totalno nekompatibilni. ponudjeno verovatno teodosicu da vodi igru kad jokic ode na klupu on nije hteo i toliko.

i meni ide na kurac ovo americko, jedan igrac nosi tim itd, al tako je kako je. mozes da koristis ili da ignorises, i ostali sa nba "zvezdama" mora rese to.

ni jokicu se ne mili da igra za reprezentaciju ko 3. opcija posle da ga psuju sto u reprezentaciji ne igra ko u nba, kad izgube.

Jokic nece igrati. Zapamtite ovaj post.

Ja sam zadužen za mračenje za konjušara, ti za širu sliku.

Neophodan je stranac, mozda i dva. Eto to je moja šira slika. Panter je logican izbor. Ako neko s malo mozga njega pozove, gledacu opet Srbiju.

Dušan Duda Ivković je svojevremeno ispričao sjajnu anegdotu o Teodosiću:

Panajotis Angelopulos, predsednik Olimpijakosa mi je prišao i saopštio da je kouč Janakis rekao da Teodosić ima jako slabe lateralne kretnje i da smo mi zbog toga morali da ga se rešimo.

Ali znate zašto on ima spore lateralne kretnje?

Ima velika mu*da pa mu smetaju, udaraju o parket, sprečavaju ga da ide levo i desno!

Hajde malo da debunkujemo ta Teodosićeva muda:

Dve tekme za 13 godina gde je pokidao. Slovenija 2009 i Španija 2010. Navedite još jednu.

I dalje je rekorder po broju izgubljenih lopti na jednoj tekmi EP protiv rusije 2011.

2012 propustene OI u Teodosicevom prajmu. 2013 nije igrao. 2014 solidna igra, al svakako vođa tima bio Nenad Krstić. 2015 apsolutni čouk u polufinalu protiv Litvanije. 2016 brutalno srećan žreb do finala sa USA. 2017 nije igrao. 2019 nije igrao. 2021 kod kuće sramota protiv italije.

Teodosić je mit. Teodosić je odavanje počasti mediokritetu. Što bi rekla generacija Z: he kinda mid, no cap.

Svete krave koje su morale biti zaklane još pre 5 godina- Bjelica i Teo. Bjelica je još veća laž od igrača.

Ubacite Puntera. Ubacite još jednog crnca na krilu.

Inače će pobede protiv Belgije postati misaona imenica.

Govorim da nam treba stranac ovde od 2016.

Ta trojka protiv Španije koštala nas je mnogo čega posle. Teo dobio praktično neograničeni kredit da troši lopte i uzima totalno nerezonske šuteve kad god i kako god. Lepo za oko, ume da ubode kad je najpotrebnije, ali srlja, troši, ne igra odbranu, spor je...Govorim za 2014. btw, sad neću ni da pominjem. Realno sam uvek bio stava da smo upropastili jednog sasvim obećavajućeg i dopadljivog Nedovića zarad njega.