Prijava

Имам један предлог, не знам да ли је био или није али мислим да би било добро када би се поред дугмета Омиљено, Плуса и минуса појавило и дугме за Предлог Одабране, то би се Линковало Модераторима на неком њиховом пејџу и свака би дефка имала број поред (радило би слично као и омиљене само што нико не би видео која је предложена и колико пута). На овај начин би избегли тему за то и могли би да предложимо ТУЂЕ дефиниције које заиста заслужују насловну. Част модераторима, али видим да све више људи говори о неком неквалитету насловне.

Ma daaaj, zloupotrebljavalo bi se...

zloupotrebljavalo bi se

Upravo ovo, ne postoji način po kom bi taj sistem funkcionisao korektno. A što se tiče žalbi na naslovnu:

24. Odabrane definicije su danas sranje.
25. Odabrani posteri su danas još veće sranje.
26. Autor mora pročitati pravila 24 i 25 jednom dnevno.

Ја мислим да си џаба куцо оволики пост.

Inače, ne bi se zloupotrebljavalo kada bi imao fore za jednu na dan, i slično, ali bilo bi mnogo više bratskih predlaganja, koja su (nažalost) već dovoljno zastupljena u predlaganju...

ne, svi bi kliktali I ne bi valjalo

Па не би се могло на своје дефиниције, исто би било као и рецимо на теми. само то нико не би видео осим модова.

hahah, zamisli koliko nebuloznih sranje defki bi bilo označeno tako.
možda da ovu opciju imaju samo top 300 avtora recimo, i to jednom nedeljno.

Baš sam nedavno razmišljao o ovome, ali sad koliko bi to popravilo kvalitet odabiranja, ne znam. Opet bi tu bilo malverzacija, al kontam opet i ako neko sa duplih i slično bude to radio, imaju moderatori da provjere kvalitet.

U principu sam za.
Ali, moderatori mogu da provere najbolje defke poredajući od najbolje ocenjenih pa nagore, plus imamo i temu za predlaganje istih.

Част модераторима, али видим да све више људи говори о неком неквалитету насловне.

Kvalitet nije opao jer ljudi ne čitaju, nego jer ljudi pišu govna..

Тако је Срклетниче, ја сам опционо дао предлог, финесе већ се могу разрадити.

Има и оно дугме "Пријави" на постерима, па модераторе боли курац. :Д
Може Казан дуведе то, ал неће да гледају.

Ако је дефиниција много оцењена не значи и да је за насловну, на насловној су дефиниције које представљају сајт! Не желим да ми нека небулоза представља сајт!

И да се уведе дугме "ИЗБАЦИ НОВУ ДЕФИНИЦИЈУ" јер се некад нема ни инспирације, ни времена за мануелно писање.

И да се уведе дугме "ИЗБАЦИ НОВУ ДЕФИНИЦИЈУ" јер се некад нема ни инспирације, ни времена за мануелно писање.

TO

Дрогирана Веверица
Има и оно дугме "Пријави" на постерима, па модераторе боли курац. :Д
Може Казан дуведе то, ал неће да гледају.

Та листа пријављених не постоји код модератора ео по године.

Та листа пријављених не постоји код модератора ео по године.

Саће Казан дуведе ово предложи за одабране, а да се то нигде не види. лололо

И да се уведе дугме "ИЗБАЦИ НОВУ ДЕФИНИЦИЈУ" јер се некад нема ни инспирације, ни времена за мануелно писање.

Možeš da je napišeš u wordu ili bilo gde drugde, i samo da je iskopiraš...
Inače mislim da bi trebao da se uvede crveni telefon, kad vidim dobru defku da pozovem modulare i da im saopšim, šta treba d odaberu!
Sve u svemu mislim da je nepotrebno to sad...ko zna možda postanemo savesniji ljudi vremenom, pa to dugme bude i imalo malo smisla. A i ima dovoljno načina da se naše dobra defka, ne samo u predloženim, i u reakcijama na dan (poređano po najboljem skoru), ili jednostavno među autorima koji su provereno dobri.

Једино да се то предлагање ограничи на топ 300 ауторе као што рече Манијак, мада ће и тако бити доста малверзација.
А и који курац више дајете предлоге кад нема ко то да спроведе у дело?

Потребна је критична маса! То нама треба! И онда ће сви као по команди то да раде. Ево, онај лик што је открио ракију, вероватно су му се смејали. А након 500 људи који су пробали, нико више није сумњао.