Prijava

pokušaj etničkog čišćenja u crnoj gori je prestao, a ne počeo

https://www.cdm.me/politika/zeni-nebojse-medojevica-prijete-kazi-muzu-da-ne-muti-neka-se-suzdrzi-ako-nije-milov-igrac/
pisah o ovome pre par dana, Medojevic i oni drugi Srbi su vucicevi i milovi igraci, kad je veci autoritet rekao ovaj pada, sklonili su ih... meojevic izgleda uzeo malo vise pa mora da muti vodu. Isto tako i kod nas, samo ce da sklone ovog djilasa, jeremica i slicne, a onda izlazi Zelenovic pretpostavljam i jos neki i udri

Požuri, brzo će oktobar

Тресла се гора, родио се миш :D

"NOSIOCI tri pobedničke liste koje su na parlamentarim izborima 30. avgusta osvojile većinu - Zdravko Krivokapić ("Za budućnost Crne Gore"), Aleksa Bečić ("Mir je naša nacija") i Dritan Abazović ("Crno na bijelo") potpisali su juče sporazum sa temeljima saradnje, koji predstavlja korak do formiranja nove vlade.
U dokumentu su se obavezali da će dosledno sprovoditi sve međunarodne obaveze, ojačati i unaprediti saradnju s NATO, sprovesti sve reforme potrebne za punopravno članstvo Crne Gore u Evropsku uniju, izvršiti depolitizaciju ključnih institucija vlasti radi obezbeđivanja beskompromisne borbe protiv organizovanog kriminala i korupcije, poštovati Ustav Crne Gore i neće pokretati inicijative za promenu državne zastave, grba i himne, postupak za povlačenje priznavanja nezavisnosti Kosova niti sprovoditi revanšizam po političkom ili bilo kom drugom osnovu.
Nova demokratska vlast će, piše u aktu, sve zakone donositi i revidirati u skladu sa evropskim standardima, a sa ciljem što brže integracije Crne Gore u EU."
https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/916258/brisu-zastavu-odluku-kosovu-detalji-sednice-opozicije

Стварно не знам што је ико очекивао ишта другачије. Ђукановић је требало сам да се повуче 2018, али то није учинио; ништа револуционарно није уследило на овим изборима.

Ćirko, da te pitam nešto?

imam utisak da su ljudi ovde(generalno zemlji) mislili da ce posle mila cg da se prekrsti u srbska sparta.

Ništa brate, samo će da dođe drugi ajatolah. Ali to je ono klasično informersko loženje kako će sad da dobijemo izlaz na more zajednička država itd. Još bi nam to falilo, i dalje nemaju tretman kao strani državljani a sad bi neki ponovo da ih nose na leđima i izdržavaju

ja mislim da je srpski narod, a tu uključujem muslimane, crnogorce i ostala govna, glup ko kurac. očekivali su da koliko danas cg povuče priznanje kosova a dritan nam, kako reče neko sa foruma, tas na vagi. da promenimo zastavu a nije većinski srpsko stanovništvo (zasad). iz NATOa, prijatelji, nema izlaženja sem ako nećeš da im iskeširaš par milijardi. itd. itd. odlično je ovo. i milo je bio četnik, vidiš kako se za par godina sve promeni. bombas retos.

Inače oni se plaše od Albanaca mnogo više nego Srbi

Sanitarni čvor
imam utisak da su ljudi ovde(generalno zemlji) mislili da ce posle mila cg da se prekrsti u srbska sparta

da hahaha

Dritan Tahiri gleda odnos Srbije prema Kosovu i prema tome se upravlja u spoljnoj politici prema Srbiji, to je tako prosto...

Dritan i Školjkaboj

Na dan kad se rodio njegov ćale uvezao tri tone heroin

Ne mogu nikako da se odluče, hoće li sa Hrvatima ili će sa Albancima. Ali svakako neće sa Srbima i to je za poštovanje

I zašto se Srbi sa śjevera ne otcijepe i ne traže ista prava kao Albanci sa Kosova i isti tretman od međunarodne zajednice ka' i oni. Sa enklavama na primorje. Biograd na more da bude preśtonica. Da śtoluju tamo, i oni sa šjedam Brda i oni sa Pljevalja. E.

Bolje i jedna śtopa plaže od mora, no cijeli Srem i Bačka. E.

Nu. Muči. Jado. E.