Prijava

Borba još uvijek traje. I dalje će globalisti plašiti Europu sa Rusijom, a južne Slavene sa Srbijom. Ali jedini spas za za europske države je De Gualleova vizija - Europa od Atlantika do Urala. Jedina nada za sve nas južne Slavene je da se držimo zajedno, ne da nas okreću protiv najjačeg među nama, Srbije, nego da Srbija bude Pijemont i stožer naše emancipacije. Srbija to može postati jedino ako se okrene Bogu, onako kako je Pslamist zapisao: "Uzalud stražari čuvaju grad, ako ga Bog ne čuva." Uzladu NATO čuva Mila, kad ga ne čuva Vasilije Ostroški. Srbi su danas potpuno obezbožen narod, a Isus nas uči da je prosvjetljenje jedina revolucija. Kad se jednom zorom napune sve crkve u Srbiji na jutarnoj liturgiji, taj dan će svanuti sunce!

Poraz diktatora i izdajnika, kolonijalnog upravitelja i marionete zapadnjačkih gospodara kaosa Mila Đukanovića još jednom je dokazao - ovo nije borba sistema protiv pojedinca, jedan na jedan, nego jedan (Milov montenegrinski cirksu) na 500 hiljada, odnosno na razini svijeta jedan (novi svjetski poredak) na 7 milijardi. Oni će ići do kraja. Ići ćemo i mi!

Mislim da je i njima laknulo, tj Srbima u CG

Meni je zapravo urnebesno kada čitavu tu situaciju sagledam sa globalnog nivoa - bitka za zemlju od 500-700.000 ljudi, ili ovu našu od par miliona. Neki najubogiji zaseok u Kini ima toliko stanovnika.

Ne znam ali ja bih se oženio princezom i živeo u Luksemburgu.

Paninaro šjedi u onoj pletenoj stolici što se klacka, drži štap u desnoj ruci, vunene čarape na nogama, gleda televizor i "veli": "pobjediše ovi srbi. oca im jebem u vr' guzice. panu Milo. ko pošljednji iziđe, nek ' ugasi švjetlo."

јок брт, он сад србује више од највећих срба, то је тај ментални склоп

могу да се кладим да на следећим изборима дпс има мање од 10%

hhahahaha sad niko nije glasao dps, svi su večita i ljuta opozicija

сад сам послушао неку емисију на н1 где весна пешић (да, та весна пешић) трпа масну курчину неком миловом пашчету које цвили и тврди да је већ почело етничко чишћење у црној гори

кад га весна пешић трпа значи да је запад проценио да је мило истрошена роба и да, ако не буде неких жешћих аутоголова опозиције, сад може само да пуца себи у колено неким глупостима

Al zamisli kolko je Milo bio general u svojoj glavi kad je mislio da može na crkvu da udari.

Pa turci i komunisti nisu uspeli to na ovim prostorima haha.

Ne potcenjujmo čoveka koji ima milione po raznoraznim računima i muda mu vise u procepu, a okupio je sve najgore oko sebe. Opozicija je tek u procesu ujedinjenja, a koliko su gadljivi na novac tek ćemo da vidimo. Da se ne nada ničemu, Milo bi već uveliko blejao na nekom Kipru ili u Argentini, ovako - ako je već ostao, a hapšenje i zatvor se pojave kao realna mogućnost, biće spreman na sve. Čak i na to da se obračunava oružjem. Djindjić, Oliver Ivanović, Ćuruvija...Su nažalost platili glavom suprotstavljajući se kriminalu i diktatorima. Škaljarski i kavački nisu prestali da postoje, a njima Milo svakako odgovara.

Nema od toga ništa, Torazulu je već organizovao Sevasta, J-P-ja, Cara, Laba aktivirao iz penzije i još pojedine odavde, u jedinicu za specijalne operacije, rešavamo to sve unutar dva sata

Škaljarski i kavački si zauzeti međusobnim klanjem. Zato su zaboravili na izbore i Mila jbg.

Ja imam osećaj da Crna Gora ima 500 hiljada stanovnika i 2 miliona kriminalaca.

Skaljari... Pripizdina od 20 kuca na dupetu Boke Kotorske ima jako zajeban klan. Aha...

kad ce zvanični rezultati i dodjela mandata novim poslanicima.

Šta je sa ruskim klanovima, ne znam dal su ljudi svesni koji potencijal ima rusko podzemlje da kontroliše bukvalno celu Evropu

Jel imaš decu Melkijadese?

Nažalost ne još uvek.

Ma opušteno, nemoj da se forsiraš, tek ti je 50