Prijava

stvarno je kretenski kupiti tek kad je postao poznat hahah, mislim totalno suprotno nekoj intuiciji normalne osobe, kao kad bi posle onog rasta franka uzeo sve evre sto imas i konvertovao nesto slicno tome

Zivota ce me kostati ovaj bitkoin. Ubicu se bukvalno zbog njega

Кол'ко си бјеше усуо у њега?
Неђе виђех и у њега и у неко друго говно

Пано довршава Маестров живот.

Vialpando šta sereš

Da da sigurno cu da se ubijem haha

Zar ne reče da ako pukne, pukne, jebe ti se? Ništa mi nije jasno legendooo. Ja znam ljude koji su ušli neuporedivo više para nego ti u odredjene šitkoine ali se ne samoubiajju jer im je to možda 5-10% para koje imaju.
Svejedno mislim da je najgore da prodaš kad si u minusu. Iskuliraj to par meseci/godinu dana pa šta bude bude.
Ukratko, nemoj da si pička lolo

Kurac, Tulume, nema HODL kad su ti kamataši za vratom :)

De si predrage snup dože leptijebem!
E ako je uzimao pare na kamatu onda je stvarno retard. A ček, to smo već odavno utvrdili. Nemam onda šta da dodam lolo

Evo, posle 100 god.
Čini mi se da negde pročitah da je 2k evrića od kamataša... možda sam se ja izjebao, ko zna...

Pa pazi, ne bih da demorališem dećka, ali ja da razmišljam da se ubijem zbog 2 soma, ubio bih se samo zato što sam došao u situaciju da o tome razmišljam!

Živ je bitkoin!!!! AJMO AJDE JEBEMO KARAMO HEJTERIMA U USTA KITE STAVLJAMO

Sta pricas ti decko tylumbac kad sam rekao da cu da se ubijem trolovao sam ofc, ustvari mozda i nisam ali sam dobio 300k na kladionici u medjuvremenu tako da se sad sasvim jebeno sigurno necu ubiti. A pre cu se ubiti nego prodati u minusu.

Maestro koliko placaš kamatu na 2000 evra?
Mogu ja da ti završim na 6%.

Dolazim sutra po pare ako je tako

Kakav ludjak ovaj javio, dodje ovde jednom u mesec dana, kaze mi ovo i odma nestane sa sajta

morao je otici, negde nekoj dami treba podici maramicu sa poda