Prijava

Svi vi srbomrzitelji možete od Vlasuljrnaba da učite

Јамајчанин

prošle godine sam na komšinicom 18-om prebio lika jer je tad bio tačno cecin koncert valjda, a ovaj lik je poreklom bugarin i krenuo da vređa Srbe, spbsku muziku i tu krenuo da vređa porodicu i Srbe, i ja mu reko E NEŠ GA MAJCI, on istrčava iz sobe
Sledeća scena:
on ulazi u sobu, ja za vrat ga hvatam i jedno 4-5 puta mu udarim glavom od ormar, bacim ga dole i krenem da ga šutiram, on diže nogu da me zvekne u jaja, (e tu mi prekipelo već) i tad sam preko njega seo i pesnajama ga jedno dobrih 5 puta zveknuo dok nije zaplakao kao pička i izvinio mi se..

ovaj mali jedan pored mene što je bio zamalo traumu da dobije

EDIT: To je dok smo trezni bili još

Sećam se kad si pisao o ovome. Štaviše, nije me mrzelo, našao sam: http://vukajlija.com/forum/teme/15936?strana=1281#post_2421012

Jebeš ti ovu temu kad me Granjka nije spomenuo...

Нисам у току, ш'а је овај Грањка, неки Образовац?

eto viš advokado, nisam slagao

Hodajuća logička greška, Care. Kognitivna disonanca u ljudskom obliku.

Звучи секси

ludi čak nije srbomrzitelj, on je samo mlad momak nedokazan

ja samo znam da su Tibor i Atif najveći Srbi

KOME TI DA JE SRBIN, PICKO USTASKA

Zanimljiv je izostanak nacionalističkih ekscesa tokom zadovoljavajuće kooperativnosti aktera u bajci "Ivica i Tačica".

Kako je krenula priča o sankcijama, tako poče i olimpijada idiotluka.

Сви ови Вукајлијаши јужно од Јагодине су Бугари, на њих се треба чувати да не забију нож.
Ови северно од Сремске Митровице су све неки Мађари.
А Београђани тек што нису Срби.
Једини прави Срби живе у околини Осенчине.
ЕДИТ: Е и ови Крајишници, све нешто мисле су Срби ал' нијесу.

Цар је србомрзац.

А Риха Дисидент и Провирон су без конкуренције.

kad biserko pravi spisak nepodobnih, ne pokreću se predistražne radnje?

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:223368-Crne-liste-za-nacionaliste

RANG LISTA NEPODOBNIH PROFESORA, PISACA, NOVINARA...
NA LISTI “problematičnih” profesora, koji se pominju u izveštaju, prednjače predavači sa Pravnog fakulteta: Ljubiša Lazarević, Dragutin Šoškić, Miodrag Orlić, Budimir Košutić, Slobodan Marković, Slobodan Panov, Balša Kašćelan, Ratko Marković, Mirjana Stefanovski, Zagorka Jekić, Đorđe Lazin, Branko Rakić, Stevan Đorđević, Jugoslav Stanković, Saša Bovan, Milena Polojac, Miroslav Milošević, Goran Ilić, Žika Bujuklić, Dejan Đurđević, Bojan Milisavljević, Vladimir Stojiljković, Oliver Antić, Obrad Stanojević, Gordana Pavićević-Vukašinović, Zlatija Đukić-Veljović, Vladan Petrov, Aleksandar Gajić, Vera Čučković, Miodrag Jovanović, Olivera Vučić, Mirko Vasiljević, Borivoje Šunderić, Ranko Keča, Vlajko Brajić, Marko Đurđević, Đorđe Ignjatović, Zoran Mirković, Vladan Jončić, Nebojša Jovanović, Milan Škulić, Nataša Delić, Nenad Tešić, Vladimir Milić, Aleksandar Jakšić, Miodrag Simić, Zoran Stanojević i Kosta Čavoški.
Sa Filozofskog fakulteta pominju se poznati politički analitičari Slobodan Antonić i Đorđe Vukadinović, sa Fakulteta političkih nauka Mirjana Vasović, Slobodan Samardžić i Radmila Nakarada, a sa Instituta za evropske studije Miša Đurković. Tu su i penzionisani profesori, još uvek aktivni u javnosti - Svetozar Stojanović, Vladeta Jerotić, Vasilije Krestić.
Među “nacionalističkim intelektualcima”, pomenuti su Momo Kapor, Dobrica Ćosić, Brana Crnčević, Rajko Petrov Nogo, Slobodan Rakitić, Miloš Šobajić, Ljuba Popović, Emir Kusturica. Tu su i bivši fudbaler Dušan Savić, novinari Slobodan Reljić, Zoran Ćirjaković, Bogdan Tirnanić (svi iz “NIN”-a), Ljiljana Smajlović, Svetlana Vasović Mekina (“Politika”), a u kritičkom kontekstu navedeno je i nekoliko medijskih kuća, uključujući i “Večernje novosti”.

Jebote, pola Pravnog hahahaha.

За остале не знам, али овај смрдљиви Оливер Антић је био тешка комуњара, откуцавао родбину удбашима, тако је и постао професор.

Запата, јер би волео да натурализујемо чамугу да игра за кошаркашку репрезентацију.

Pola tih ljudi i jesu govna. Pogotovo Antić.

talentovano glup

То су ми најомиљенији профани.

Мислим да мој ник довољно говори о једном непатвореном патриотизму, али и о подвојеној личности, могу бити и ова Турајлић. И Европа и Џакистан, и Вебер и Николај, добро, не Николај. И не Џакистан. Хм...СРБИЈАА...!