Prijava

Postoji dva tipa prave poruke.

Jedan tip je namenjen hotulijancima i slazem se. Ta poruka nije poslata. Tu poruku je poslalo 97% tenisera. Ne zbog uverenja nego zbog moranja, sto i drugi hotuli prihvataju. Pitanje je zasto moraju svi poslati istu poruku, nemoguce da djovax vredi vise od drugih 97%.

Drugi tip poruke je poslat svakako. To je prica o zdravom zivotu, pristojnosti, postovanju odluka, doslednosti, karakteru itd. Nehotulizirana poruka normalnosti i pokazatelj zatucanosti civilizacije danas.

https://content.api.news/v3/images/bin/d67d55327bcab84a4ba8e79302e68b1d

Dete ometeno u razvoju dobije tezu bojanku za obojiti. Pa bre kad popunjavas tiket u kladzi za 20 din skoncentrises se a ne kad popunjavas nesto sto ti odlucuje da li ces uci u neku zemlju ili ne, kako da ne omasili slucajno i to bas na ovom pitanju hehe

Jos pise da sledi kazna ako se da pogresna informacija i neko uzme i sta, slucajno pogresi. Monkey job. Novak ima sabotere u svojim redovima nema druge.

Sviras frulicu. Si video razloge odbijanja na kraju? To nije bio razlog.

Proterali ga zbog mira u hotulovoj kuci

Novak flipne, uzme kalas u ruke uleti u vrtic i kao Zarko Lausevic u smajseru krene da kosi

Cara: Namestaju mu politicki. Deca su ionako bila vakcinisana

Evdus: Deca su bila previse glasna nije mogao da trenira

Melk: Ja sam pomalo banalan, gord, neposredan. Ja pokazujem prstom na nebo i kazem - to je nebo. Ja gledam cigane cergare romskog porekla i medj njima biram bivsu buducu zenu. Ja sam alfa i omega vukajlije, a deca, deca su samo prah.

Da ustanes kad spomenes

Hotula, prvog od svog imena, kralja Andala, Rojnara i vakcinsanih ljudi.

Uh jebote, promašio si poentu Caro ko ja prazan go na malom fudbalu. Da je normalno Đovak bi mogao da se ne vakciniše i da kaže bežte ljudi to je sotona, a drugi da se vakcinišu i kažu dobro je, pomaže. A onda ti lepo odlučiš koje od ta dva, ako si već ameba koja sluša sportaše i influensere.
Sloboda govora, sloboda izbora i snošenje lične odgovornosti za isti.

To je bio razlog ali ovo sve je bila iskra koja je zapalila sumnju a nije bilo vremena za Serlok Holmsa da debunkuje sve sumnje jer su bas Novakovi advokati hteli brzo resavanje slucaja a sudiju je bas bolela patka da se cima

Pravite od Nola, dobroćudnog debilka i fenomenalnog sportiste u svakom smislu nešto što nije-mesiju.

Ne skauz. Hotuli su popusili propagandu to je cela sustina.

Uostalom sud jednom rekao da drugi put ne.

Melk: Ja sam pomalo banalan, gord, neposredan. Ja pokazujem prstom na nebo i kazem - to je nebo. Ja gledam cigane cergare romskog porekla i medj njima biram bivsu buducu zenu. Ja sam alfa i omega vukajlije, a deca, deca su samo prah.

hahahaha

ako vec nije sebicno govno (sig), nego oce da bude glas obicnog coveka, mogao je da bude mesija protiv maski, zakljucavanja, otudjivanja i svih ostalih stvari koje je australija i svi ostali koristila da tretira narod ko stoku i u trenucima kad to nije bilo potrebno, i i dalje to radi. on je odabrao od toga najbenigniju stavku, i te krive drine resio da ispravlja, i tako se natrtio i rasirio guzove da svi moguci mediji i ljudi na svetu kazu: "eto, vidite, zbog ovakvih nosite maske ceo dan, izgubili ste posao, niste videli voljene 2 god, dobili osip, uvelo vam cvece, pokvario se frizider i otpao nogar sa stolice. nije to bila nasa odluka, ne, i vakcinacija nije uopste pokrice sad da izgleda da mi resili stvar i da je ovo moralo, a vi necete da saradjujete"
na repu epidemije dodao bih.

ako je mesija, tupavi je mesija, ko sto ste i vi ostali antivakseri. aj ne vi po srbiji, vas boli kurac vakcinisani/ne al ovi ovde sto za racun jebenog straha od igle prihvataju da ih prcaju u mozak. mesije pogode zrtvu koju treba da daju.

Melk: Ja sam pomalo banalan, gord, neposredan. Ja pokazujem prstom na nebo i kazem - to je nebo. Ja gledam cigane cergare romskog porekla i medj njima biram bivsu buducu zenu. Ja sam alfa i omega vukajlije, a deca, deca su samo prah

melk generator tema mora da se napravi

Samo hotuli misle da je mesija.
Niti je pricao protiv vace osim jednom ali su i drugi pa nikom nista.
Novax se ne izjasnjava po tom pitanju. Jedini mu je je greh sto je to rekao i posle nije primio.

Sve ostalo je medijska konstrukcija

"ali to je igla celte, odvakcinisati se nemos nikada, vakcinisati se mozes" itditd

jedete govna. vi ste upropastili djokovica, da ne postoje debili na svetu koji o tome jedu govna, covek bi nasao nesto drugo da debila.

Eo i sad stigao u bg rec nije rekao. Pozeleo ucesnicima turnira al t best.

To sto neki pizde na srkija je druga planeta

melk generator tema mora da se napravi

ja probao jednom da mu pisem odgovore u melkor stilu. prvo nije provalio, onda se naljutio.

ili mozda provalio al saradjivao, za sta skidam kapu melkor.