Prijava

Ja probao jednom da mu pisem odgovore u melkor stilu. prvo nije provalio

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/027/989/ross.jpg

Sta se desilo sa celtom, zadnji put kad sam bio na forumu bio je normalan

nista posebno, i dalje sam normalan, nego da ne zvucim ko hotul "majmun sto se ne vakcinise" sto je otprilike sustina. melkorujem malo.

Daj da se vakcinise pa da igra tenis normalno, kao nekad. Da bude bolje. To je samo mali boc vise puta.

Sve mere ostaju na snazi i za osobe koje se vakcinisu...

Srđan ga napravio, Srđan će da ga i uništi.
Nego deje Jeca nema je nešto po portalima vrste mondo

Eo podrzo ga i mekinro, majoli, rudecki i jos par njih.
Svi koji nisu aktivni misle svojom glavom bole ih kurci.

Ovi aktivni amebe jao sta ce biti sutra kako cemo dalje tenis se mora igrati.

Na ovom primeru se vidi da su prof sportisti klasicni hotuli uslovljena gamad koja oce onom drugom crkne krava, ko nadal sada.

I da su se vakcinisali 50-60% kao sav drugi normalan svet do svega ovog ne bi doslo.

Krivi su hotulijanci

Likujte ozlojeđeni vukajlijaši ali zapamtite - zaigraće mečka i pred vašim vratima bili vi busterovani i 10 puta.

Nisu ozlojedjeni nego ostrasceni.

Posle ce biti ozlojadjeni kada mecka dodje po hotula

Within minutes of the Djokovic verdict being handed down, British analytics company Search Intelligence reported that search trends for Australian Open ticket refunds fared 25% higher than anything associated with purchasing tournament tickets.

Likujte ozlojeđeni vukajlijaši ali zapamtite - zaigraće mečka i pred vašim vratima bili vi busterovani i 10 puta.

vecina pro vax ovde na vukajliji nije likovala i opet serete, ko onomad za restriktivne mere, al ne vredi, opet svi vaxeri oce da zatvore antivaksere i da ih potrpaju u logore, melkoresque patetique na max, viktimizacija od koje se povraca

Šta mislite ljudi jel ušao Nolo ikako na ovu temu da čita?

Uso je uso. Jebote, ovde zaista hodaju debili

SIKE THAT'S THE WRONG NUMBER

Autor Nolo, uspešan autor na vukaj- hahahahahhahahahaha

Ama jok, ne bi Nolo naš to uradio. To on kupio da ruši sistem iznutra. Verovatno da puni vaccine bezglutenskom energijom iz bosanskih piramida.

Haters gona hate

Sad kada ima i borbu za lek protiv kovida opet je picka.

xaxa nolo u fazonu ok sam cu napraviti svoj lek necu primam to vase sranje

outstanding move