Prijava

i onima koji hoce da vare,streberkoi neka mi se sklone s ociju dok o vutri pricam

inace i ja bi legalizovao sve,cak i heroin,a vutra nikad nije ni smela biti ilegalna

Zorana Živkovića sam lično poznavao, i hajde da kažemo da sam u neku ruku bio i njegov prijatelj. Izuzetan čovek za koga imam samo reči hvale, i to ne samo ja, nego svako ko je imao priliku da sa njim komunicira i saradjuje. Vrlo prijatan u društvu. Uveren sam da bi bio i odličan predsednik jedne zemlje, dostojanstven je i dobro se snalazi u diplomatiji. Ali nije ni Aca loš, iako njega ne poznajem, mogu se primetiti izvesne sličnosti, a neke su osobine koje dobar predsednik mora da ima kod Vučića i jako izražene, recimo požrtvovanost za interes zemlje i naroda i njegovo postavljanje na primarno mesto, iznad ličnih i stranačkih. Pozdrav srpskoj braći iz daleke Amerike

platapluse kakav si na dojenju?

ko je bio na žurci omladine Nove stranke Zorana Živkovića u lux stanu u čijem je centru mesingani Zoran Đinđić od pojasa naviše ja sam

u lux stanu u čijem je centru mesingani Zoran Đinđić od pojasa naviše

Koji kičeraj krv ti jebem, mora da je gajba nekog žutaća koji nikad nije ispunio sopstvnu maštariju da ga Đinđić onako dobro proburazi.

Ko još veruje u Deda Mraza? Verovatno da onda veruje i da se AV kandiduje zbog interesa zemlje i naroda. Looolool
I sve mu ide od ruke. Naročito krediti kod arapa i MMF-a koji ga tapšu po ledjima. A bata i razne bate uz njega sve bogatiji i napredniji.
Javni dug Republike Srbije uvećava se svake sekunde za 68 evra
Javni dug Republike Srbije uvećava se 225 000 evra na sat
Javni dug Republike Srbije uvećava se za 5 878 000 miliona evra dnevno http://www.javnidug.iio.org.rs/

Samo jako!

Ja sam bio tamo Rađ, al nije baš lux stan, više je etno lux. :)

A mesingani Đinđić je odrađen vrshunski, jedna od boljih skulptura koje sam video.

to nije Djiki
to je onaj sudija sa pes 6, sto mi je davao na svaki start crveni karton

joj, eto ga xD

Ja kad sam ga video, ovo postolje je bilo na patosu, Zoranovo teme bilo negde u visini grudi, ali držao bih svakako barem jednog mesinganog Đinđića na gajbi

ahhahaahh vidi ga zhajk zagrlio bi ga sad

Rečenica ribe na toj žurci, izgovara je mrtva ozbiljna: "Pa, vidite, ja sam zaista u ovoj stranci iz principa, mi organizujemo razne radne grupe koje se bave mnogim opštinskim problemima, počeli smo od Zvezdare i širimo se. Mišljenja sam da je bitno postaviti visoke ciljeve jer, ako probamo da se lansiramo daleko, možda nećemo dosegnuti zvezde, ali ćemo se usput dočekati barem u oblacima."

Ja dodao "ili u Borči", ona rekla "A, da, dobro." i onda sam otišao, a onda je moj drugar muvao dva sata bezuspešno.

Baš sam ponosan na ovo sa Borčom, morao sam da podelim.

Baš sam ponosan na ovo sa Borčom, morao sam da podelim.

I ja sam ponosan na tebe što si joj uvalio kurac sa tom Borčom. Riba je mnogo slušala kad Đinđić baca metafore pa je istripovla da i ona može.

Uh ovo sa oblacima je bas za samar

I ja sam ponosan na tebe što si joj uvalio kurac sa tom Borčom. Riba je mnogo slušala kad Đinđić baca metafore pa je istripovla da i ona može.

Ja bih bio ponosniji da joj je uvalio kurac. Bez Borce. Ovako se pohvalio drugarima da je spustio kurvu, dok se ona spusta na drugog.. :(

Inace, Djindjic je umeo i skeceve da baca xD

https://www.youtube.com/watch?v=xCZKKpuKkA0

Malo me buni sto su Vucicu za sve krive demokrate i predstavlja ih kao izvor sveg zla u Srbiji koje on sad jadan mora da iskoreni a vamo se klanja Djindjicevom liku i delu :S

kako nema nigde onaj snimak sa proslave tomine pobede kad zvalavko peva daj nadjite to ipak ovde ima kraljeva interneta

kakve su to izmucene njuske ovi naprednjacki teletabisi