Prijava

cukarica-djiro d' srbija

Ja kapiram da tebe jebe neki urednik s B92 nema treće jbg

"Nije važno koga Srbija voli ili ne voli, važno je da je Srbija počela da pobeđuje. Njih je deset i sad smo otprilike izjednačeni, njih deset i ja jedan.

6. Aleksandar Vučić - kandidat vladajuće koalicije - SNS, SPS-Ivica Dačić, Socijaldemokratska partija Srbije-Rasim Ljajić, Jedinstvena Srbija-Dragan Marković Palma, PUPS-Milan Krkobabic, Pokret socijalista-Aleksandar Vulin, Srpski pokret obnove-Vuk Draškovic, Pokret SNAGA SRBIJE-BK-Bogolub Karić, Savez vojvodanskih Madara-Ištvan Pastor.

Danas sam imao veliko zadovoljstvo (kako politički zvuči POVRAČAČU AAAAA) da upoznam Aleksandra Popovića. Iako ne mirišem DSS, a za dotičnog sam čuo jednom do dva puta koliko sam ga i na televiziji video, čovek je sasvim sigurno jedan od najobrazovanijih ljudi na našoj političkoj sceni, a među kandidatima za predsednika sigurno. Odmeren, staložen, veoma inteligentan, principijelan, rečit. Zaista mi je drago da ima takvih ljudi u našoj politici.

Oho po komentaru bih rekao njeguski prsut u sendvicu

Него шта. Александар Поповић је велики Србин, прави господин. Нема много сендвича, али је све сув квалитет. И није његушки пршут, него ужичка пршута, али не "Златиборац", него из кућне радиности. Код њега се зна ред. Неко је за пршуту, ракију и вино, неко само за ракију и вино, неко само за ракију (и то само једну), а неко ни за столицу.

Arlin ima opasnu konstipaciju od sendviča, al je drčna guzica pa merka i tuđe.
POJEDI NEKAD NEŠTO ČORBASTO BOTINO!

Ja sam imao zadovoljstvo da 2014. godine sedim u bašti kafića na Trgu pored Borisa Tadića i njegove majke. Veoma ljubazno je razgovarao s njom dok sam jeo voćnu salatu svoje sestre, ako me razumete. On ne može biti loš čovek i imaće moj glas.

Ja sam imao zadovoljstvo upoznati. Zorana Živkovića i to je jedna ljudska gromada.

Takođe i đanija, tinu ivanović i igora lugonjića.

napušim vam se kurca, nit se slažem sa njim po mnogim pitanjima nit ću ga glasati, samo kažem da deluje, govori i ostavlja utisak pravog gospodina, što je retko i u životu a u politici izuzetak

posto se beli zalaze za legalizaciju vutre glasacu za njega

a ta priča o legalizaciji je sranje, što sprečavalo te nešto do sada?

pa krem bananice da zabrane bila bi cena 500din po komadu

Solidan dživdžanluk

mada se slažem sa legalizacijom, ko hoće nek se truje, ja bih legalizovao sve živo, ali je problem što nijedna država i najmoćniji ljudi ne žele da se odreknu zarade

sa streberkoima o vutri ne pricam,u to sam se ZAKLEO,,,samo sa ljudima sa iskustvom cu da pricam o tome