Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Haha a takve postove čitam

  2. nije bas toliko drasticna razlika u velicini tigar-lav, al jeste tigar nesto veci i tezi....mada lav je uglavnom trutina koji zivi u coporu, dok tigar je samotnjak sam za sebe lovi i ubija, stoga....sami shvatite kako hocete

  3. znam da ti deluje da su približne veličine, ali mislim da može da ti deluje na oko da su tu negde a da tigar ima 100 kila više lagano

    pa pazi to 90 posto to je podatak sa vikipedije koja priča o starom veku mislim pitaj boga kolko je precizan al dobro, jasno je da je tigar jači

  4. ma da, ja sam vise puta u zivotu video tigra i ajkule u sutomoru kad sam bio nego sto sam video svinju....niko nema dede i babe na selu i niko nikad nije prisustvovao svinjokoljama...svinja nam je vecini mitolosko bice

    ja bi jako voleo da vidim borbu silverbeka vs kodiak

  5. ja mislim da je i jaguar jači od lava

  6. zasto smatrate jaguara da je slab,nije jak kao tigar ili lav,niti brz kao gepard,al prilicno bi vepru otkunuo glavu zamahom shape

  7. Uu to bi bilo rokanje, treba naci jos mesta za bizone ili bikove i to je to, garant su stari Rimljani sve to isprobali, realno ljude zanimaju ishodi tih borbi iako je okrutno prema tim preljepim zivotinjama

  8. Iako se sprdas ja cu napomenuti da su ovo neki lovci seljaci uvatili neko trecerazredno svinjce u sumi. Nije cak ni veprina neka velika jbt zamisli veprinu onakvu kao onaj rus sto je ubio od 500 kila hahaha pa ne znam sa onim nosorogom da se pobije

    па не спрдам се, јбг. поента је да не може на основу једног клипа да се нешто закључи. али ипак, обичан просечан вепар против неког огромног истренираног џукца вероватно не може ништа. исто, не знамо колико је свиња (обична или дивља) издржљива, ако је џукац умори после 10 сати залетања, можда може и да је среди. што се мене тиче, питање је и даље отворено.

  9. da, Koloseum je kontam bio šou, plus borbe ljudi lolo

  10. Lol, sećate li se ove emisije?
    Makar da se ne frljate sa veličinom životinja. U suštini, tigar je nešto teži, ali na tu masu nije to toliko značajna razlika.
    https://youtu.be/D_PHs-kbypo

  11. Sad sam se setio necije definicije i u primeru je stajalo fazon "tata ko je jaci tramvaj ili Kalemegdan"

  12. jaguar deluje nadrkano

  13. https://www.youtube.com/watch?v=xRlsR2mcvx4

    koliko sam gotivio ovaj dokumentarac kao klinac

  14. mada je to možda zato što mislim da je tamo gde živi baš dominantan, osim ako se ne drka sa krokodilom

  15. zajebano pitanje,pez,nesto ko za lava i tigra,klanje usko

  16. gile je do jaja, čak sam pisao tekst na tarzaniji o njemu

    Pezos, pa valjda je grizli mnogo veći od gorile i baš je ubica krvožedna

  17. De se setiste ovih klipova, vrh

  18. jeste veci grizli, ali mi nekako deluje da bi se bas kidali zverski, da ga ne bi grizli bas tako olako otresao

    voleo bih u neki manji vodeni prostor staviti belu ajkulu da je bas gladna i nilskog konja koji se u vodi snalazi bolje nego na kopnu, nasta bi to licilo?
    https://www.youtube.com/watch?v=Su7GkqwxG08

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.