Tuče pasa protiv prasadi?

  1. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=14#post_3640072

    nilski konj je prezajeban bas zato sto se vrhunski snalazi i u vodi i na kopnu...najvise ljudi u africi nisu ubili lav ili tigar,nego bas nilski konj

  2. ultra gmaz od lava

    Nešto najlepše što sam pročitao u poslednje vreme

  3. Inače, orka je najzajebanija vodena životinja. Svršila bi po velikoj beloj za sekund. Em što je veća, em što je jača em što je inteligentnija.

  4. ne znam, al taj nilski konj je jedna od nerealnijih životinja. Izgleda kao neka izmišljena zver iz SF filma. ALi ima još dosta takvih životinja. To govori o tome koliko je Bog već napravio lud svet ne treba nam fantastika

  5. Lav i tigar se razlikuju u 20kg, što je na 240-250 smešno.
    Lav je viši i duži.

  6. Hahahah Truće najbolje istreniran pas u full kondiciji ne može da oznoji divlju veprinu od 150 kila koja mož da nosi poštu za Beograd brt
    Vepar za noć pretrči 45 kilometara iz drkanja da bi jeo kukuruz u njivi nekog seljaka jer mu se žito u kom je sada ne sviđa eto
    I to ne atletskom stazom nego kroz preljute vrzine i uvale, potoke i šta ti ja znam

  7. nilski konj nije samo zajeban zbog toga sto ima zube takve da cine tigrove zube kao zube novorodjenog maceta kucnog,nego i zato sto je brz bez obzira na svoju debljinu i u vodi i na kopnu

  8. u pravu si reme, ja sam baš preterao sa razlikom u težini između lava i tigra.

  9. nilski konj jeste zajeban,

  10. Сантјаго Коровјов
    Grizli cepa glat bilo šta drugo.

    A u međuvremenu radi kao Sofronije kod polarnog (belog) medveda.

  11. ali evo sad čitam, izgleda je tigar, osim toga što jeste malo teži i jači, i pametniji i veštiji.

    Kao, verovatno je to sve posledica toga što je samac najviše

  12. Zaboravili smo na slona. Koliko god delovao kao mica, jebena je to životinja.
    https://youtu.be/cX6iEBvDd_Q

  13. evo i cassowary ptica, ne moze da se meri sa ovima gore ali je najsmrtonosnija ptica
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/91/bf/63/91bf635ce0507b1238338a2882ff27d7.jpg
    sigurno moze da pobije mladuncad svih ovih zivotinja

  14. ali evo sad čitam, izgleda je tigar, osim toga što jeste malo teži i jači, i pametniji i veštiji.

    Kao, verovatno je to sve posledica toga što je samac najviše

    Jebem li ga, ovi sa Animal Planeta pričaju kako je lav iskusniji borac i tako. Sve u svemu jebena bi to borba bila, kapiram da su ima šanse 50-50. Dve ogromne mačke.
    Lavu je verovatno teže doći do vrata zbog grive, nešto je brži, tigar je okretniji.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.