Tuče pasa protiv prasadi?

  1. je li mesožderka

  2. јебем ти. нема тих животиња које људи не би могли да заваде.

    Hahahah Truće najbolje istreniran pas u full kondiciji ne može da oznoji divlju veprinu od 150 kila koja mož da nosi poštu za beograd brt

    па и џукела може да трчи, колико је леси трчао кући? али ок, зајебана је дивља свиња, можемо ту да упишемо 1Х против просечног представника било које псеће расе. али ове зајебаније расе домаћу свињу мора да могу некако да сјебу.

  3. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=15#post_3640093

    ne moze da se poredi sa zivotinjama gore,ali je i ona zajebana
    hahah koliko je covek u stvari slab,mozemo da se kurcimo fizickog jacinom medju ljudima,a toliko ima mnogo zivotinja koje bi nas unakazile

  4. ma sta unakazile,pojele iz jednog zalogaja

  5. e sranje fejk video

  6. pa da al zato smo mi smislili prangije, tigre smiješ li protiv snajpera

    osim crnaca oni nisu smislili ništa i dalje

  7. jbt zubi od nilskog konja kao da te nabode na kolac

    ma ova ptica je zajebana al ne moze ni coveku nista, jer ne kljuca nego samo lupa ovi nogama, al covek moze da je sjebe lako...udavis je...ne moze ni mladuncu svinje nista sigurno...al dobro svinja je bas zajebana

  8. ja mislim da udara ovim na glavi sto ima kao, da je zato opasna+kandze na nogama

  9. napada kandžama pre svega i ne znam kako misliš pezos da ne može čoveku ništa ako je čovek bez neke opreme tipa oružje štit

  10. pa dobro,ne racunamo oruzije sad,nego suvu fizicku snagu i to

  11. bilo je slučajeva da nilski konj pregrize crnju napola

  12. crnjo mu mladunčad diro

  13. pa gledo sam neke borbe sto su organizovali sa ovom pticom protiv coveka hahah bilo smesno nekako ptica se zaleti i onda ko defekt neki nogicama udara....a covek ima neki stit, moze da izdrzi tako do prekosutra...a ako je pogodi pesnicom u glavu raskrvavio bi je momentalno....kad bi koristila kljun da nabada bila bi mnogo opasnija

  14. edit: e bas taj video i jos jedan sa gledo sa tom pticom

  15. mene je ker ujeo mali kad sam bio od tad sam besan i loooood

  16. има овај клип кад је лик јебе:
    https://www.youtube.com/watch?v=SttAZScYhSU

    само што нема цео на јутјубу

  17. nimalo ne bi voleo da je sretnem bez ičega. možda koristi i kljun i ovo na glavi lolo

  18. da su dinosaurusi opstali dal bi pecinski covek s onim primitivnim oruzijem ikako mogao da se izbori s njima

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.