Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Najjača životinja na svetu je beli medved ok?

  2. Kakovse cita ovo kasovari/kosovari?

  3. Haha sad gledam taj avatar sa gnjatom, opet sam ga video u gradu, propao covek nacisto,one dve drolje su ga izgleda unistile psihicki sto mu se odrazilo i na fizicki izgled

  4. pa ne znam, možda bi skontali neki sistem neke zamke, užad tako nešto

  5. smisli čovek sve na kraju da reši, osim crnaca

  6. ja kad sam ga video,video sam mu traumu na faci od toga,ko da stalno u glavi to dozivljava iznova i iznova...a visok je mnogo,ja sam ko midzet pored njega,a imam 190 i nesto cm

  7. или би издресирали зајебане псе да лове диносаурусе

  8. uu ovaj kasovari ima i neke zajebane bodlje na krilima

    zar nije noj dosta zajebaniji od ove ptice u tom pticijem svetu?

  9. Kane korso bi prejebo TRexa vrv ako je iz probranog legla

  10. Here we go again :)

  11. krosovari, šiptari koji pokrivaju sve pozicije

  12. bohorov krmak bi rastrgao pterodaktila, nema veze sto je ovaj ogromna pticurina njegov krmak moze i da skace 40ak metara u vis i da levitira u vazduhu dvadesetak minuta

    aj prekini svi smo skontali da zajeban ker moze da otrese obicnu svinju ko iz picke, pogotovo neka bandozina ili presa ili tako nesto, ne bi krmaca izdrzala 10 sekundi, sa divljim veprovima zavisi od velicine i snage vepra

    prekinite vi juznjaci da hvalite jedino sto imate, te svinjcuge blatnjave, jebale vas one

  13. bandog od svih ovih kerova deluje najjebenije, verovatno je tako u stvarnosti

  14. svaka prosečna krmača kida pitbula

  15. U Pez koliko loše ovo pogotovo što je od tebe

  16. kada ćemo početi da pričamo o otrovnim životinjama

  17. vepar tigar grizli hur dur viđe me kolki sam jebem majke lobanja mi tolko debela bla bla

    crna mamba cap

    R.I.P

  18. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=17#post_3640140

    pa iskljucili smo ljude iz ove spike zbog oruzija,tako nekako i za otrovne zivotinje xd

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.