Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Pez Gvozden je išao u gimnaziju i ima naočare ko Hari poter e sad ne znam koliko ti je on merilo

  2. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=18#post_3640163

    za gorili je 10 likova da se zalete na nju ko da se na tebe zalete 10 zeceva
    znas da ti ne mogu nista cak i ujedi su im awww fazon

  3. Lol ova ko krokodil drogu da uzimala je

  4. pazi ko je lud na gorilu goloruk, ali sa vilama

  5. za gorilu ti treba nesto sto bi je ubilo jednim udarcem ili iz daljene,a to defiinitivno nisu vile

  6. au jbt, eto ako simpanzica moze ovo da napravi od coveka, zamisli sta ostaje posle medveda jebenog...
    nosorog je tu najprecenjeniji, iako ima snagu, on je ko sinobus samo ide jednom trasom i onda mu dva dana treba da se okrene....tvrdim da bi ga neki zesci napaljen bik razvalio

  7. U Ruandi mi pričao rendžer da metak nije nešto što ubija gorilu na prvu, a ne verujem baš u kritičnoj situaciji da imaš zolju u džepu zato vilama oči mu iskopaš

  8. nosorog je jaci i od gorile i od grizlija i polarnog medveda ostalih,ali mozes mu pobeci lako,dovoljno je da se sklonis kad se zaleti,njemu treba neko vreme da se zaustavi i okrene koje mozes da iskoristis da se sakrijes iza nekog zbunja gde te on nece ni primetiti niti ce te traziti ahha nastavice da pase travu

    http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=19#post_3640173

  9. da ali zato nosorog uništi crnačko naselje od pruća i blata kao direkcija za rušenje lolo

  10. al je lud ovaj emu

  11. Ja oću da izludim od ovih clickbait klipova po jutjubu, znači, na svakih trijes sranje kompilacija isečaka sa Animal Planeta ide jedan dobar amaterski video u kome se životinje peglaju.

  12. engri rem je ok, gledao sam ranije, ima ceo kanal sa njim posle mu je montirao i kameru na leđa lolo

  13. Радјард Куплунг
    Ja oću da izludim od ovih clickbait klipova po jutjubu, znači, na svakih trijes sranje kompilacija isečaka sa Animal Planeta ide jedan dobar amaterski video u kome se životinje peglaju.

    Karma ;)

  14. ima jedan jeziv snimak kad krokodil zgrabi zebru i ona se nekako izvuce na tlo i onako stoji stoji izgleda sve normalno, samo odjednom citava utroba izleti napolje ona onako jos ziva, al sve izletelo iz nje

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.