Tuče pasa protiv prasadi?

  1. otrovne zivotinje su zajebane ali smaraju...nesto kao madjionicari...a i uglavnom mozes da ih zgazis nogom i ubijes

    samo o sirovoj snazi pricamo sada, mozda cemo se kasnije malo prebaciti i na tu temu

  2. Obara li mamba gorilu? Telesna težina igra ulogu tu sa otrovom? Ako je gorila oz probranog legla?

  3. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=17#post_3640140

    pa iskljucili smo ljude iz ove spike zbog oruzija,tako nekako i za otrovne zivotinje xd

  4. Mungos najjaca zivotinja sig

  5. bio sam u poseti jednoj džungli sve znam, guja nema šanse protiv gorile

  6. Ako je gorila oz probranog legla?

    aludiras kao na probrano leglo za kerove...jbt kako si se setio ovoga hahaha kako originalno

  7. pa ne znam, nikad nisam čitao o tome kako te otrovnice rade protiv drugih životinja, smao protiv ljudi.

  8. ma truju i druge zivotinje jako,brate

  9. I ja kapiram da Gorila podiže zmijugu sa zemlje kida joj glavu i jede je ko kokice

  10. oni mungosi ili kako se vec zovu, sto izviruju onako iz onih njihovih jazbina, nemaju apsolutno nista snage osim brzine, igraju se sa otrovnim zmijama kolko su brzi...mladi uce pokrete na otrovnim zmijama, jebene reflekse imaju

  11. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=18#post_3640153

    ali pre se desava da zmija pridje gorili a da je ova i ne primeti i ujede je i ubije otrovom

  12. zmijurine se ne penju po drveću ili retko baš

  13. meni gorila deluje malo precenjeno, kao oni veliki ljudi u stvarnosti što su pičke ustvari

  14. колико видим по интернету, кобре не могу ни мачиће да победе. сад можда неку животињу са лошим рефлексима.

    кад би се направило куп такмичење међу свим животињама, реално би највише зависило од жреба ко би узео трофеј.

  15. Sirovu snagu gorila ima a to nije za podceniti

  16. preljuta je gorila brate
    ahahah kad je tajson hteo da se bije sa gorilom al mu nisu dali oni iz zoloskog vrta,hteo da organizuje to
    jeste on prejak za ljude,al mnogo se istripovao za tu gorilu i da bi uopste mogao da uputi njegovu celicnu pesnicu ka njoj i kad i bi ne bi joj nista ni bilo,al zato bi ona njega odsekla jednim zamahom brzim...ne bi mogao ni da bezi od nje

    http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=18#post_3640157

  17. Kako beše gorila ima snage kao 17 prosečnih odraslih muškaraca?
    Što bi mi južnjaci rekli iz probranog legla muškarci da su
    KUDE SI GU BE BATE

  18. navodno muzijak simpanze je jak kao 4 jaka odrasla muskarca (olanik, pezos, gvozden, dzonovan), a muzijak gorile ekvivalentno desetorici odraslih muskaraca....e sad, ja nesto ne verujem da kad bi se 10 likova zaletelo na grizlija da bi mogli ikakvu stetu da mu nanesu samo pesnicama, vec bi bili razbacani u paramparcad

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.