Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Ono beše nilski konj ima kožu debelu 4+cm? Pezose šta bi tvoj cuko radio sa nilskim konjem? Namamio ga u vodu kao onu jadnu svinju, ništa nije skrivila... :(

  2. Brt smaraju me zivotinje sto napadaju u coporu, pickanski je.

    Ovaj fejs of je previse virtuelan, smara jbg ko da gledam kako neko igra teken

  3. Ne znam, za sada mi gorila deluje kao ultimativni predator ima gabarite, ima snagu, pokretna je, jak udarac, kandze, grize, inteligentna je...

  4. A slon je najvevi smarac ubedljivo, bez diskusije.

  5. Pa uglavnom predatori deluju u čoporu pogotovo kada love veći plen. Što ne znači da zasebno nisu sila.

    Svakako ko god na kraju da pobedi čiter ostaje.

    http://www.lovci.info/albums/userpics/10002/normal_lesinar_jar08.jpg

  6. ptice nismo obradili, da

  7. I zaboravili smo ovu zverku. Mož da izdrži ugrize i udarce polarnog međeda fazon i ukoliko nije predaleko od vode. Ako bitka pređe se kopna u vodu. Jebe.
    http://media.treehugger.com/assets/images/2011/10/ASP_nicklen_paul_p124.jpg

  8. Orlustine one ogromne su zajebane odnesu bivola celog mamu mu jebem a realno sta god da moze da podigne dovoljno je da ga pusti samo haha ne moze nista da prezivi pad jbg

  9. ma morz je samo nepobediv, al otprilike sluzi samo kao vreca za udaranje, jeste zajebano ako opali tim kljovama al retko to radi, uglavnom se medved popne na njega i grize ga bezuspesno satima...smaraju te predefanzivne zivotinje

  10. Smaraju debili kad kace klip a ne puste do kraja borbu da vidim ko pobedi pa jebem mu majku ko da gledam film do pred kraj i kao nije bitno kako se zavrsava zamislicu kraj

  11. gledao sam skoro kako mati soko nosi jagnje ptićima. al morala da stane par puta da odmori.

  12. ma morz je samo nepobediv, al otprilike sluzi samo kao vreca za udaranje, jeste zajebano ako opali tim kljovama al retko to radi, uglavnom se medved popne na njega i grize ga bezuspesno satima...smaraju te predefanzivne zivotinje

    Jest, ali ako je međed izgladeno i voda nije daleko lagano će ga moržina povući sa sobom u vodu, i tamo jebati loše kljovama. Jest predefanzivan, ali je jebena živuljka.

  13. lolo morž neosvojiva tvrđava kao naša Mara pseto :-)

  14. Ova tema je nesto najbolje u zadnjih godinu dana.
    Zaboravili ste samo na Zderavca (Wolverine), koji je po meni ujedno najbolji pound-for-pound fighter medju zivotinjama.
    Ujedno da.zamolim ako neko ima link ili da se skine film o Zderavcu, ja sam preko tog filma i cuo za njega prvi put.
    U pitanju je stariji film, 35mm prelepi snimci, snimano neke planine pod snegom, ide copor vukova njih cetiri-pet, trce, a juri ih nesto sto lici na ogromnog i mnogo brzog jazavca, to je Zderavac, i vukovi beze sa facama, "bezi brate ovaj je lud!!!". Onda snimaju neko drvo 50 metara visoko, i Orlusina ona ogromna americka napravila gnezdo na vrhu, i Zderavac to snimio i popeo se da mu pojede mladunce, i orao ga napada i jurisa i na kraju ga zderavac skomata i odnese dole i pojede.
    I na kraju, lisica juri zeca, i juri ga, zec je zajebava, bezi oko nekih oborenih stabala, preko nekog potoka, lisica upadne, i na kraju ga jedva uhvati i snimi zderavca koji se tu mota i pobegne da sakrije zeca u sneg.
    I zderavac ide, nanjusi ga sa neke daljine i kreene da sledi miris, i pravo ka njemu. I lisica iskoci i pokusava da ga skrene sa puta, izaziva ga, ali on je ne jebe dva posto, i tap pravo na zeca, iskopa ga i krene da zdere, a lisica stoji pored sa facom "jebem ti i zivot i sve , i ja i ko me napravi"
    Ne daj Boze da toga ima kod nas, mnogo luda zivotinja.

  15. koliko vidim po snimcima sa yt ne postoji niko sad bas dominantan, svi su dobili po picki od nekoga
    ali tu su znaci tigar, krokodil, lav jebaci najveci uglavnom

    i komodo naravno najvece mudo xd

  16. evo čitam o žderavcu vidim da je iz porodice gde su lasice i to, to su sve jebeni stvorovi

  17. https://youtu.be/QJ4tyowlVUM

    Evo ga bije se sa medjedom, koksal baba medju zivotinjama

  18. https://youtu.be/C_DdusZgr6w

    Evo kako razbija vukove kao bugarsku skupstinu, i jos ih posle pojede.

  19. Ниједна животиња неће да ризијује ако није баш много изгладнела. Значи напад само ако си баш много сигуран да добијаш, као кад играш на клаџи Реал Мадрид - Расин Виља Нова Тенерифе Ц, тм1 1+. А ови сукоби унутар врста слично, иде се линијом мањег отпора. Онај бивол је дизајниран да се бори са другим мужјацима тако што се искључиво бију лобањом о лобању. И онда дође носорог са шиљком и пробуши те јбг.

  20. Na vikipediji piše da su čak zabeležene i situacije gde je ubio medveda. Mada se kaže da je to ipak ekstrem i da je iznad njih u hijerarhiji vuk, i da kad vukovi dođu negde uglavnom ih istrebe. Ali nebitno, svaka im čast, bukvalno je lasica, ja sam zamišljao da je malo veći.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.