Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Ama koji maleni tigar, "mladunče" tigra je sa godinu dana već približno veličini odraslog tigra (mada možda zavisi od vrste do vrste, ne sećam se), ali ajde da ne upadam i ja u ovo, neki su stvarno hteli da utvrde koja životinja je jača od koje, da organizujemo virtualne borbe, imaginarne scenarije, ali ne, vi terajte po svom, nek vam je na čast

  2. Da, leopard je streptomicin za vepra resava ga lagano u svakoj borbi. Odgledao sam sada jedno 10 takvih klipova. Jebe vepra sto nije mesozder pa ne zadaje smrtonosne udarce ostalima samo se brani pa koga fino zategne-zategne

  3. Ne mogu sada da se vratim na klip lav i medved jer sam isao dalje po predlozima, lutao levo-desno ali jedna od najzanimljivijih borbi.

    Nosorog baca bivola ko nista bukvalno kao detence malo.

  4. Imam ideju! Naučimo majmuna da baca šurikene i pobjeda je zagarantovana!

  5. Uništio ga nosorog, deluje kao najjači od tih teškaša, ali što reče Gvozden, bilo bi lepo videti ga protiv neke agilne zverke. Eto bilo je slučajeva da je tigar ubio nosoroga, i to odraslog, ali to bi bila lepa tuča za gledanje.

  6. Brt gorila je zajeban igrac sto posto. Voleo bih sorku gorila vs medved da gledam

    Hvala pazlu na temi ovoj bas sam se izlozio da gledam ove zivuljke cak sam listao kanale da vidim jel imam animal chanel al smaraju pustaju neke pticurine glupave

  7. Da, to sa korišćenjem nekakvog oruđa, oružja je zanimljivo, koja životinja uopšte može da koristi bilo šta? Znam da su hobotnice valjda prepametne, koriste alat i šta ti ja znam.

  8. Meni bilo smišno kad mi pričala neka likuša studira psihologiju na filozofskom lol, i kaže radili neki eksperiment šta li, i nauče detence neko malo jebiga da lupne čekićem u neku kutiju (kao mađioničar čar. štapićem ono šatro), i da otvori kutiju a unutra slatkiš ili hrana nebitno, i isto tako nauče majmuna.

    Posle nekog vremena majmun skonta da ne mora da lupne čekićem nego dođe i otvori i uzme i aukurac, a dete svaki put lupne :))))

  9. pa šimpanza je kolko ja znam najpametniji i koristi neke drkalice

  10. Evo zanimljiv video. Zanemarite ovo hilerius u klikbejt naslovu, nije hilerius nego je kul video. Meni se stvarno čini da su šimpanze počele da naslućuju priču.
    https://www.youtube.com/watch?v=GaMylwohL14

  11. ps imaš ova sranja potraži po netu. Analize animal planeta.
    https://youtu.be/HP-6wG_wZ8A

  12. Mislim, ok, nisam otkrio toplu vodu da su šimpanze najpametnije životinje, to se zna, mislim i vidi se odma i fizički da su najsličniji čoveku

  13. Gvozdenov klip, 0:51, majmun što lupa baru;

    Reakcija prosečnog vukajlijaša kad padne košarkaša za 1 poen..

  14. Šimpanze izvalile na keca. Mislim da bi crnačka plemena sporije izvalila.

  15. Mada i ovaj na 32. sekundi je izvalio. Prvo se usrao, a onda pazi pokret rukom lololo

  16. Majmuni su stvarno klasa posebna od ostalih životinja, kao da nisu baš čiste životinje nego neki prelaz.

    Gorila je malo gluplji ali i on je zastao i nešto mu je tu prošlo kroz glavu. Šimpanze tek. A onda dođu ove true životinje, i vidiš da tu nema tri bele veze sa mozgom lolo, one nešto grebu staklo reže lolo, slona potpuno boleo kurac otišao čovek

  17. Brt nosorog prejeben, lavovi mu ne mogu nista vrte se oko njega i vrebaju ali nema trika da pridju da se sibaju. Mislim da je i njemu veliki hendikep sto ne jede meso jer da on napada bio bi masina za ubijanje. Mada ima srece sto kad se brani nabode onim rogom i cao zdravo ko nokaut

  18. Mislim da je i njemu veliki hendikep sto ne jede meso jer da on napada bio bi masina za ubijanje.

    Ne možeš da budeš tolko ogroman i mesojed. Najveći mesojed je medved. Tj foka neka je, al to je posebna klasa

  19. a jebote ps ne možeš očekivati da će lav tek tako napasti nosoroga, neće ni on da rizikuje da najebe. Što ne znači da čopor ne bi sjebao nosoroga. Inače slon jebe keve nosorogu, em što ima dve kljove, em što je veći ko konj od nosoroga i ovaj teško da može da ga dokači. A na sve to je i inteligentniji za klasu.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.