Prijava

Vepar je moj bio, ne pratiš me

Davio bi i ove sa slike 1 na 1ko iz pičke

Zaleti se na medveda, to znamo svi í onda mu medvjed potezom šape prosípa drob

naravno da ce medved da zdrobi bilo kojeg kera koji postoji, to da se zalecu na medveda sam rekao na osnovu onoga sto je pseto rekao da je poznato da su psi pickice koji laju samo iz straha...stoo nije istina

a ovo za tvog vepra...pa da, slazemo se svi, odavno si poznat kao neko ko voli da prica samo ISTINITE dogadjaje iz svog zivota xd

у недељу сам помагао комшији да штроји вепра, држали га нас четворица некако и ветеринар му секао јаја без анестезије, ја не знам како нисмо сви погинули, испушта крике ко диносаурус, ту је негде и са величином

можда би кангал могао да га прикоље, овако бар два кера од 20 кила би се баш намучили

e alo debilko, onda nauci da citas posto niko nije pricao o obicnim dzukelama ni u jednom trenutku nego su se spominjali samo zveri od kerova.

Ja mogu da posvedočim da onaj pištolj za svinje ne ubije vepra jebote sunce pa što je onda napravljen kad neće da ubije svinju a zato služi.

Isto mogu da posvedočim da su navukli onaj džak svinji "da ne zna šta se sprema" i uzeli da je upucaju/zakolju, svinja je vitlala po dvorištu i udarala gde je stigla jer je džak bio na glavi, nije znala gde ide, a gledala je da beži samo.

Pez je l postoji nešto u šta se ti razumeš ?

A šta vredi pričati, 90 posto ljudi nije videlo svinju težu od 37 kila koju naruče za slavu za svojih 12 gostiju
Nemoj da bude masno brt

I ova tri nisu obicna nego dresirani lovacki kerobi pickice male svinja ih pogleda oni vataju straftu. A ova dva posle nisu pitovi kako pise ali ni ova svinja nit je velika nit je vepar

tolko je jaka divlja svinja zivotinja da je pit bul od 22 kile zadavio za jednu sekundu....

Priđu i ćifkaju ceo dan haha

plus ove dzukele koje laju su neke mesancine sa hrtovima i ko zna sta sve ne...i to su sve psi 5 liga ispod onih koje sam ja kacio, kao drugo ovo sto je uletelo je dogo argentino, a ne pit bul, i otreso je svinju za sekund, a i dogo argentino je klasu ispod ovih pasa koje sam kacio...sedi konjino 1

Pitbul haha Pez se baš dosta razume u pse

hahaha argentinac ga uvati za glavu i otrese ga ko igracku neku jbt, zamisli bandog onda neki sta bi uradio krmaci jbt

pa pit bul pise u naslovu, tek sam posle pregledo video

Ja sam i dalje pod utiskom onih hijena što ubijaju gnua. Pogledao sam još petnaestak klipova s hijenama i tek sad mi je jasno zašto se najpodmukliji među ljudima upoređuju s njima. Jajare životinjskog sveta, minimum lovačke etike i poštovanja prema životu kao takvom. Napad započinju isključivo od čmara, muda i repa(čak i kad je u pitanju novorođeni bizon od deset kila), jedu žrtvu dok je još živa, služe se taktikama džeparoša u gsp-u: jedan te zamajava, dok te druga dvojica odrađuju iza leđa. Neko reče na internetu, "drago mi je što postoje podjednako ružne zveri zvane afrički divlji psi koje hijene tretiraju onako kako hijene tretiraju ostale životinje".

Među tim snimcima ima i divljih svinja, reći ću samo "SRCE KO PLANINA", prospu im hijene drob po zemlji, one ne staju do poslednjeg atoma snage, za razliku od nekih koje ne bih imenovao sad(u pitanju su antilope, gnuovi, zebre, bizoni...)

Ne laži napisao si 22 kila, guglao si brt a nema toga

Hahaha pa ti si rekao da je pit bul, ja sam odmah rekao da nije pit. Plus ovo nije veprina nego prase jebo te leb ludi a baca ova tri kera naneo im dusevni bol, ja da sam jedan od ova tri kera ja ne bih smeo pred ljude vise. Znaci ovde smo imali borbu dogo argentina koji je krupniji(mozda i tezi) od ovog praseta plus jos kerova sto je bitan faktor, tesko da bi je ovako brzo savladao da je bio sam(vrv bi je savladao iz gore navedenih razloga)

nema kera kojeg solidna krmaca ne bi sjebala