Prijava

hahaha bokser standardno ne moze da podnese da izgubi u bilo cemu pa ni u obicnoj raspravi, ne postoji tema za koju se nece smatrati najkompetentnijim...sto si takav lik da prosto pozelenis od besa cim nisi u centru paznje pa odma moras da se poturas u prvi plan? ajde sedi dole, pomiri se da se ne razumes u sve i to je to...to sto te pustimo da nekad malo lazes o dogodovstinama sa ribama kako ih sve jebes i kako te mole da ih jebes, pa ti mi precutimo ne znaci da treba u svaku raspravu da se ubacujes....kladim se da saljes poruke krisom ribama od ortaka jer ne mozes podneti da neka riba se lozi na nekog tvog druga, a ne na tebe xd
(salim se lepi moj :D)

Ostade na prethodnoj strani

bombas
nema kera kojeg solidna krmaca ne bi sjebala

Hahaha pa ti si rekao da je pit bul, ja sam odmah rekao da nije pit.

ajde pls staph, ne prosipaj se, reko sam PIT BULL kad sam video naslov pre nego sam pogledao video

Pez pokazuješ slabost i potvrđuješ nepoznavanje materije analizirajući mene, al znaš ti to

Komentarises na slepo jbg kako mislis da budes punopravan clan rasprave. Evo ova riba snimala borbu lava i divlje svinje i lav je jedva savladao a svinja ga ispovredjivala, aj sad mi kazi da je dzukela jaca od lava?

I ovaj nazimak je sateran u vodu pa mu je teže
Nek izadju na ledinu pičke

Brate opkolili ga jbg ne zna odakle ce napad jos ovaj prileteo iz daljine kurac bi ga ovako scepao za vrat da ga je prasac video. Jos se do tada sevao sa trojicom pa nije hulk jebeni nego malo prasence

Jasno. 5 na 1 jbg
A taj jedan u vodi i ima 54 kila max
Još fali da su mu vezane noge

U tim uslovima Džakić bi dobio Crokapa jbt
Nerealno

Hahahha pa.nemoj me zajebavati krokodil ga izduvao kakve kurac dzukele bedne krokodil sa njegovim refleksima nije mogao da je uvati
http://lovstvo.info/en_US/borba-krokodila-i-divlje-svinje-pogodite-ko-je-jaci-video/

пустите тучу, ко би победио у расправи на интернету? кажу да су свиње јако интелигентне животиње. хм.

Bezi truc, bolje gledaj kako dva lava mogu vepra samo da uvate za kurac i to ako ih pusti
https://youtu.be/GYcjwGVXiYc

Da, ima mozak najslíčniji ljudskom.

pa ove klipove sto kacis su samo dokaz da je ozbiljan i prespreman pas jaci i od dva lava i od aligatora...posto si svojim ocima video kako jedan prosecan argentinac zadavi veprinu za manje od par sekundi, istu tu veprinu koja otrese dva lava

Pez poznavaoce kerova koje su ovo kuce?
Kako ih baca ko da mene napadnu deca od 11 godina
http://www.dailymotion.com/video/x2tsfvc

To su Doge Arg možda i iste one iz vode haha al ovaj vepar ima 85 kila tipa i nije u vodi
Ima vremena da se brčka jbt

A sta mislis koliko kerova spremnih sa zastitama na telu je napalo ovu svinju koju su zatvorili u ovaj obor? I koliko dugo su pustali kerove na nju i smenjivali ih? Brate kad ga pukne glavudzom bezi pickica osamucena kerovska.

A onaj gospodin sa animal planeta koji je kapiram malo kompetentniji od nas kaze da je svinji dovoljan jedan dobar udarac da usmrti lava brt. Svinja jaca od svakog dzekija pomiri se sa tim.

Pa rekao sam to jbg da neverovatnu snagu ima u vrav, proturi njušku digne celo platno letvi od direka do direka i prodje. Ona koja zna jbg