Prijava

Ma brate ovaj klip gde im svinja jebe majku i sprda se sa njima bukvalno i to u totalno nefer uslovima je tacka na temu, nema sta. A zamisli da je jedan ker i jedna svinja i da je blato neko dole haha pa to bi bilo glavni vs kornelije tuca xd

из ова два клипа личи да је један на један свиња фаворит. сад, ситуација се мења кад нападне неколико паса, па макар и кад убаце овог комарца што хвата за ногу.

Nemojte da me plašite nemojte.
Koljem u subotu, necu smjeti da udjem u svinjac. Imaju gotovo po 200kg.

Truc pa kao sa ljudima, kad je dvojica taman da su paraplegicari mnogo je lakse jbg

Pez jel imas ti nekog zajebanog kera? Ako imas evo doci cu po njega idemo do zabrana ovog kod mene da ga pustamo na svinje ja finansiram put i to i placam klopu i pice samo da te gledam kako cmizdis za pickavim kerom posle

nema kera kojeg solidna krmaca ne bi sjebala

I to lagano.

али не знамо јбг да ли је ова што се брчка неки шампион што има тридесет нокаута против разних раса. кад би организовали лигу, па домаћи терен, гостујући и то, онда бисмо имали јаснију слику.

Pez jel imas ti nekog zajebanog kera? Ako imas evo doci cu po njega idemo do zabrana ovog kod mene da ga pustamo na svinje ja finansiram put i to i placam klopu i pice samo da te gledam kako cmizdis za pickavim kerom posle

хахаха, имам осећај да је ово скроз реално да се организује. али немојте јавно да вас не ухапсе.

ima koga interesuje, na prosloj strani, svadjaju se pezos i boxer

али не знамо јбг да ли је ова што се брчка неки шампион што има тридесет нокаута против разних раса. кад би организовали лигу, па домаћи терен, гостујући и то, онда бисмо имали јаснију слику.

Iako se sprdas ja cu napomenuti da su ovo neki lovci seljaci uvatili neko trecerazredno svinjce u sumi. Nije cak ni veprina neka velika jbt zamisli veprinu onakvu kao onaj rus sto je ubio od 500 kila hahaha pa ne znam sa onim nosorogom da se pobije

Na prvoj strani su okačili neku 'borbu' divlje svinje i psa gde kuče samo stoji i laje. Ono je lovački pas, dresiran je da prati divlju svinju i oblajava oko nje... A oblajava oko nje zato što mora da bude potpuni debili ili terijer pa da joj se približi. Tipa ovaj idiot sa klipa šta je uradio sa ovim jadnim pitbulom. I još kreten uleće među svinje, mogle su da ga iseču na froncle jebote.
https://www.youtube.com/watch?v=xHgtdkMrojA

Ja sam ozbiljan evo ko god hoce da oproba svog velikog opasnog psa sa vepricem nekim nek se javi ja cu sve organizovati, i obor cu naci. Al nema plakanja posle.

Najbolji moj ortak ima leglo kane korso(ako neko oce stene nek se javi) pitacu i njega da idemo do sume pa vam javljam sta je bilo ako bude smeo.

Zulu, pa oni prasići iz Australije su malo veći od kučeta. Baš bi voleo da ih vidim sa ovim našim grdosijama. Mislim, imam kerove... Al' nemo se zajebavamo :)

Što se ne udružimo i sa teme kladionica i sa teme ove, da spojimo strasti i zaradimo malo ;)

Ja stavljam 100 evra na prase javite kome treba da uplatim keš i koja je kvota

ko god navija za psa, ljudskog poslušnika sa toplim krevetom, teretanom, hranom i ostalim uslovima, protiv graciozne slobodne veprine, taj ima neki problem sa dušom

Jadan kozlić, ja ću da navijam za kozlić. :)

Ljudi da vam kaem, krme je žešće zajebana životinja, prosječan ker nema šanse sa svinjom. Naravno, svinje su pametne živuljke i neće da se kače sa kerovima (liči na ljude zar ne?). Elem, desiće se da krme najebe od kera ili nekoliko kerova. Pošto sam lovac, Lovačko udruženje Vučijak, sekcija Vinska, Mogu da vam potvrdim da lovački istreniran ker ima minimalne šanse protiv divlje svinje analogne starosti, skoro nula.

O KOJIM PSIMA PRICAMO OVDE ALO, O PROSEKU ILI O TOSA INAMA, KANGALIMA, KANARCIMA, BULI KUTAMA ITD, PODAVILI BI TE VASE SVINJCE KO IZ PICKE

plus sam svojim ocima gledao kako jedan ker omanji, cak ni dresiran upada u svinjac i davi 4-5 odraslih svinja...jbg

Aj ne lazi debilu eno ti klip "kane korsa lete u nebo"

Edit: dovedi kera picko ajde mozemo i da se kladimo u 5 glava, soma, kolko oces al ako se kladimo ima da idem da trazim ozbiljnu veprinu da svrsava tvom keru u uvo