Tuče pasa protiv prasadi?

  1. vauu dva argentinca od 40kg lete u nebo...i na kraju opet zaklali svinju....a da je mesto argentinaca bio buli kuta isto tako bi naziv klipa bio ''divlje svinje lete u nebo'' asi glup haha

  2. Edit: dovedi kera picko ajde mozemo i da se kladimo u 5 glava, soma, kolko oces al ako se kladimo ima da idem da trazim ozbiljnu veprinu da svrsava tvom keru u uvo

    hahaha kakav maloumni kreten jbt...prvo nemam zajebanog kera, drugo i da imam svakako ne bi bacao 5k evra na neke gluposti da dokazujem nekom mentolu kako ker moze ili ne moze da pocepa svinju...jbt 5 glava hahaha

  3. Kao prvo nije bilo dva kera nego su se brda kerova smenjivali na malom vepricu od nekih 80-90kg i ko zna koliko dugo je vepric bio izlozen napadima. I pored toga su leteli po oboru ko cigancici neki dzeparosi maleni. Shvatam ja da ti je krivo sto je zivotinja koju gotivis na lestvici evolucije ispod svinje jebene, evo saosecam sa tobom, ali realnost je neumoljiva.

  4. a posle bi bilo, eee pezose jel moze od ovih 5 glava da ostavis 300e da kupimo novu svinju, necemo imati sta da jedemo na zimu

  5. Pogledao sam brda krljanja svinja sa svim i svacim i jebem ti jedino je nosorog ono bas resio vepra da ga usere momentalno. Odusevila me neka svinja dva lava je napala i ne mogu da joj pridju svinja okretna ko cigra jebote i odustanu picke lavovske i odu. I jos jedna gotivna stvar je sto svinja ne napada nikoga samo se brani a izmedju odbrana bukvalno bleji jebe joj se za sve i ceka u fazonu je KAM ON BICIZ SOU MI VAT JU GAT SOU MI JOR BEST MUV! Bukvalno sam prezgotivio svinje posle ovoga

  6. okej ajde, nasao sam psa kojeg je vlasnik spreman da pusti na tvoje svinje.
    Za koliko mozes sve to da organizujes?

  7. Ne sekiraj se pezose za 5 glava samo prihvati da ti glavatu dzumaru pojede vepar koji je dan pre toga bezbrizno jeo zireve po obliznjoj sumi. Evo ja dolazim po kera, de luks prevoz, i imas ceo dan sve troskove placene. Ako hoces mozemo i da ja gubim 500e ako vepar skikne a ti 200 ako dzumara iskrvari na mrtvo. Mislim ako nemas 500e jbg. Evo primam i keeway skurer ajde

  8. U subotu moze, daj adresu gde da dodjem po tebe i kera. I svinje nisu moje hahaha iscimacu lovce da navataju neku

  9. Pezose, koji si transfer blama

  10. kako ja da budem siguran da imas 500e, ne mislis valjda da cu da ti verujem na rec? posalji sliku novcanica od 500e

    jjaooo hahah jedva cekam da jedna juznjacka porodica ovih dana bude zavijena u crno i pocrka na zimu od gladi jer ce uskoro izgubiti sve svinje

  11. vazi, ja sam transfer, a ti si prekul lik evo odusevljeni smo svi

  12. Kapiram da kad bih ti poslao sliku da bi je forvardovao svemu zenskom sto imas u kontaktima hahaha a sledeca slika bi bila slika malenog kurcica kvrgavog xd

  13. Gvozzden
    ko god navija za psa, ljudskog poslušnika sa toplim krevetom, teretanom, hranom i ostalim uslovima, protiv graciozne slobodne veprine, taj ima neki problem sa dušom

    plus trista miliona

  14. Пас вс прасе хахахаха курац мој.

  15. ko god navija za psa, ljudskog poslušnika sa toplim krevetom, teretanom, hranom i ostalim uslovima, protiv graciozne slobodne veprine, taj ima neki problem sa dušom

    ''Macke su tako kul, nisu poslusne kao psi, macke nemaju gazdu iste su kao i ja, divlje duse koje se same probijaju kroz zivot'' Reme

  16. SLEPI DA OBEZBEDI STRIM FAJTA!

  17. I unapred da imamo predstavljanje izazivača sa pezosove strane, i branioca titule šumskog šampiona!

    Ono, merenje, poziranje, i sve kako dolikuje ovom spektaklu!

  18. Macke mrzim jebeno, kerove gotivim ali je realno da nemaju apolutno nikakvu sansu sa kvalitetnim primerkom vepra.

    Jedini klip gde je ker uspeo da IZVUCE PAT poziciju je kad ga je usralo da svinju ujede za uvo. Onda su tako blejali i blejali i to je to.

  19. E aj nek neko stvarno nadje neku budalu sa kerom velikim da se posiba sa svinjom(posto se pezos usro jbg) ja cu organizujem sprdnju mozemo i da snimamo. Kapiram da bi bila dobra blejica posle svinju pojedemo naravno priklacemo je jbg posto ker taj deo nece doziveti.

  20. oćel biti nešto od ove životinjske trošarine

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.