Prijava

Ako nema o Milanu, nastavite da reciklirate Čaveza. Upali svaki put. I svaki put je jako

Ajde čavesov repertoar da smišljamo, šta je pevao na vosu kad je bio

1. Sto dinara druže

Natnat mu naruči krivo je more on počne da svira dva dinara druže

Vadi vadi pare

2. Digni ruku (nemaš kartu ni do Prištine)

“...a mi smo bolje svirali neg sto smo bili placeni...”

Kurac, vidiš da nije hteo da nosi džitru ako nema roštilj

Jao jao pazi ovu

PUSTE PARE PROKLETE OD BAĐIJA

Natnat: pa valjda moze da se peva i bez rostilja hahaha

3. GILI GILI (dolari, marke, lire)

vise ne znam sta da mislim....koliko je on usamljen i nesrecan bio....koliko se trudio da se uklopi i da ga prihvate....svima je to bilo ono, tipa igraju u nedelju u subotu oko ponoci ih uhvati mala neka euforija inteziteta 2,60....a on nesrecnik je bio u euforiji oko 9 i nesto citave nedelje, smisljao neke prepederske pesme, idealizovao totalno to vidjanje kao familija, braca, porodica, prijateljstvo za ceo zivot itd....

...mada ne poricem da je u svakom trenutku bilo prisutno i koristoljublje, tipa djacki dinar, ovo za rostilj....od srede je govorio JUHU DOLAZIM I JA, nece biti baaas 500 od mene (u prevodu ja necu dati nista) al cu doneti gitaru da mamim ribe, i onda dok one svrsavaju na njegovo REKLA JE ostali vukajlijasi da izvade kurac i iskoriste tih 4 sekunde dok su ribe u transu da ih dodirnu kitama po puloveru

Bez zajebancije meni je veći transfer onaj video - spot što je neko stavio gde Čavo Ledeni i neki njegov nesoj imaju skečeve, a ide pesma. Ako neko zna gde je to neka izbaci ovde. Mnogo sam se kočio

Chavez ko cigani po busu, istambura nesto pa pruzi ruku, kao kume imas nesto da ti blagoslovim djecu

ili kad je video da ima ekipa iz vrbasa koja hoce da ide odma je poceo u glavi da zamislja kako likovi voze novog Cirokija i kako ce se za dzabe voziti u tako dobrom dzipu pa odma trazio da povedu i njega, i ovaj lik mu odg pa kako da te pokupimo, vozom? ''paaa daaa, tako sam i mislio da idete vozom ustvari'', a u sebi ''mislio sam da su mnogo bolji ljudi, a oni idu vozom''

A čekajte ja tek ovo sad vidim. Ovo je Jewdja pre Jewdje

https://www.youtube.com/watch?v=N8D22akzq8Q

A jebote šta bude u glavi čoveku da okači ovako nešto na internet, šta očekuje jebeno, hiljade komentara tipa hahah krajevi ste vi kraljevi

Jel jos nekome deluje da je ovo stan?

Jedini problem je sto si obican minecraft kid ......Nalozeni kid pola reci nerazume!?