Prijava

Mogo bi maestro da mu pošalje koji bitcoin da pomogne malo

kazu da je nadprosecno inteligentan....kako neko ko je iole inteligentan moze ovako sam da se zakopa?

iz infektivne nije dobio 10 nego 6, i obnovio je prvu godinu i pao gomilu ispita

Alavost.
Jbt zašto ljudi misle da je inteligencija neka supermoć koja te čini imunim na greške i ljudske mane koje pomute rasuđivanje...

pa ono....valjda gledas malo korak dva unapred....cekaj majku mu sta ce reci javnost ako vidi sliku na kojoj gadjam kera na ulici original pljeskavicom, a ja pricam kako nemam za vikend sta da jedem itd

naučilo to da živi na tuđoj grbači, čim ga odjebao sponzor izašao da kuka na televiziju

Glupan je makar mogao slike sa fejsa skloniti

Hahaha original pljeskavica, dobar

Ljudi uglavnom fejluju zato što precene sopstvene mogućnosti posle početnih uspeha a potcene protivnika/žrtvu itd.
Msm da je to slučaj s ovim smrdom.
Lik se zamalo zajebo kolko je narod glupa stoka. Ali samo zamalo.
A naknadna pamet je najveća pamet...i najbeskorisnija.
Malo me trigeruju ti komentari "LOL pa kako nije vido debil" nakon sto je rezultat poznat. Jebem li ga.

EDIT: Drugim rečima, pukneš na bitkoine pa pričaš vid debila nije skino slike s fejsa. Jes glup jebo ga dan... xd

0:54
"Институт за патологију" лмао

Ovo s gladnim likom koji gađa kera pljeskavicom ukrašće Dnevnjaci garant :D

a majstor je imao minimum 300e od tog lika samo, plus je radio dodatno i kuka kako nema nigde nista hahah....sad okrece sve na nesto trece kako ga je taj lik pokusao silovati i njega i njegovu pokojnu baku....a nikako da kaze zasto je pricao da jede prasinu i da se igra sa nekim bizarnim lutkama u stanu jer je usamljen i nema sta da jede i obuce

ајајајајјхахах

Isprozivali momka a vrlo je moguće da je ovaj što ga je finansirao neki sugar daddy, silovatelj dijasporac. Znam da vam je krivo što postoji nekakva šansa da vas je kolektivno zajebo al prije bih rekao da je do balkanskog mentaliteta. Svi glume detektive, svi su pametni, svi znaju tuđe probleme i živote.

Pa uplati mu koj evro, što si stipsa?

jedina poenta je da je on plakao na tv tuznim glasom kako verovatno nece imati sta da jede za vikend itd, i kako jede prasinu u stanu....a ispostavi se da je samo od tog lika dobijao 300e mesecno, kakav god da je psihopata taj sto mu je davao, znaci imo je dovoljno za hranu i smestaj, plus kaze da je i sam radio

Druže, ne uplaćujem na nikome ništa. Nisam humanitarac ali govorim generalno. Na Balkanu najbolje prolaze teorije zavjera, svi kao znaju drugu stranu priče. Ako ste tako pronicljivi, kako vam je prošla priča o HAARP antenama. Ja mislim da nas kontrolišu vanzemaljci u tandemu sa Pentagonom -.-