Prijava

ne znam kolko lose mozes da pusis kurac da neko na pola posla kaze zajebi ti ovo u kurac i pusenje i veza i sve, odo ja.
dobro da je otiso na vreme.

True that

Maestro, ne cudi me takav komentar jer si ti bas takva glava

Imo ja curu koja je bila visoka 175 a ja 176 centi. Ona visoka, ja nizak....i jedne prilike sjedim sa njenim društvom, nešto priča oko toga kako su joj se u prošlosti vazda udvarali likovi koji su bili niži od nje, pita je jaranica kako nije mogla nać višeg momka, a ona će: PA TRAAAAŽIM....kako me to zabolilo, izgleda da su svi osim nje bili skontali šta je rekla.

http://ispovesti.com/m/ispovest/2097592

Cekam pezov komentar

Maestro jesi se ovo ti ispovedao?

Мајстро писао на ијекавском и у босанском жаргону да се прикрије лололо Као ној кад забије главу у пијесак

LOL
Kako je to pita pred njim onako opusteno.

Стевчо
Stević S. Jovan: 6h
Ja sam obožavao one Whiskas žute jastučiće da jedem pre jedanaest godina, kad sam imao mačku... Sad ne jedem više mačiju hranu hahahahah xD

Počela sam da radim u jednoj firmi i odlučila da priđem kolegi koji mi se svideo. Kada sam ga pozvala na kafu i druženje van posla, rekao mi je da je oženjen i da ne želi da vara. Okej, poštujem, drago mi je što nije prihvatio. Nakon par dana uđem u njegovu kancelariju i vidim kako se ljubi s nekom devojkom. Kad je ona izašla, ja mu cinično dobacim "zar ti ono nisi rekao da ne varaš ženu ili to ne važi kada je u pitanju mlada zgodna koleginica". I on mi kaže "to mi je žena". Ja mislim sprda me, pa dobacim još par uvredljivih komentara. Kasnije saznam od drugih kolega da mu je to stvarno žena. Blam me u oči da ga pogledam koliko sam jadna ispala.

Lik je izjebo iako je odbio ako me razumete, like a boss

Sranje je kad radiš sa ženom na istom mestu.

Haha itekako. Nepotizam level divine, to moze samo na balkanu

Ponekad mislim da sam glupa ali onda se sjetim da je moja bivša drugarica oprostila momku koji je prevario jer je rekao da mu nije čak ni bio skroz tvrd i da je mislio na nju cijelo vrijeme dok je spavao sa tom drugom. Onda shvatim da ja ipak nisam TOLIKO glupa

ona je zapravo ta drugarica.
ali ovaj lik...speech 9000.

Nema ništa ljepše od njegovog osmjeha i pola života bi dala samo za taj jedan jebeni osmjeh. Želim kraj njega da provedem čitav život ali to se neće ostvariti. Važi kao jedan od opasnih likova u gradu. Istina je da se sve cure okreću za njim a on on voli da plače u kafani. Ne žali ni za čim sto se tice para i muzike u kafani. Sranje napravi svaki put kada je u kafani a sutra se ponaša kao skroz normalan i kao da se ništa nije desilo. Znam da mu je život malo težak ali on živi brzo i mislim da neće ni on dugo da živi. Uništen je od alkohola i cigareta a često pijan sjedne da vozi. Ali opet prešla bi preko svega toga jer život bi dala za njega on je sve sto tražim u jednom čovjeku.

Tata odlazi u srijedu za Njemačku.. Hvala Bogu nema više dima cigareta, neće mi kosa smrditi.. Ne bude nam više niko pojeo pola frižidera pol sata nakon čaj ga napunimo.. Ne bude mi nitko više usral wc ujutro kad idem na posel.. jbt sve smrdi.. ne bude mi više niko prdil ili kral novce iz moje torbe.. Ma ogavan je.. Odi među švabe i bok. Mj dana ću se odmoriš ko carica

Uvek kada se osećam sjbano, setim se da mi je nadimak kajgana, pa se još više sjbem.

http://ispovesti.com/m/ispovest/1868613

Nije se desilo:

'85 sam godište, ne izlazim više u grad kao nekada iako nisam oženjen niti imam devojku, ali sinoć me staro društvo nateralo da odemo u lokalni klub na piće i provod. U neko doba u klub su upale i maturantkinje ekonomske škole vidno pijane. Jedna od njih me spopadala i kada sam joj rekao koje sam godište rekla mi je ''Pa šta, zgodan si i pustila bih te da mi radiš šta god poželiš''. Možda su mene već pregazile godine, možda sam i staromodan, možda jednostavno ne idem u korak sa vremenom, a možda je i moja kasna mladost rigidnija u odnosu na ovu tinejdžersku, sve u svemu ovo meni nije normalno i počeo sam iskreno da se plašim u kakvom će mi svetu živeti deca ako ih ikada budem imao.

Р И Г И Д Н И Ј А
И
Г
И
Д
Н
И
Ј
А

Хахах има ли иједна исповест која није лаж 1/1

Хахах има ли иједна исповест која није лаж

Има, ево ова ако се није стварно десила, овде ме сеци (показује на врат)

Imam identičnu boju glasa kao Entoni Kidis pevač grupe Red Hot Čili Pepers. Kada pustim karaoke i pevam, ljudi koji me ne vide misle da je pesma original. Prvo sam mislio da možda umišljam, a da ljudi iz moje okoline povlađuju čisto da mi ne bi ubijali volju za pesmom. Da bih razuverio sebe snimim se i okačim taj snimak na Jutjub sa naslovom da je ovo veoma retka ''anplag'' verzija Red Hota. Za kratko vreme taj klip nabije gomilu pregleda i niko ne provali da je ceo klip falš. Ubrzo klip i obrišu jer je sve to došlo do ljudi koji brinu o autorskim pravima grupe. Ne budem ja lenj, snimim se opet i sve to pošaljem mejlom na zvaničnu stranicu Red Hota. Skoro da sam i zaboravio na sve to kad mi pre nekoliko dana stigne na mejl da im dam adresu kako bi mi poslali avionske karte, a sve sa ciljem da me bolje upoznaju. Putujem u septembru i imam skoro svakodnevnu prepisku na Fejsu sa menadžerom grupe. Nemate pojma koliko sam srećan!