Prijava

Dobar avatar pani, zao mi je sto je tako ispalo

Sledeći post ka ovi iznad dobija tri dana, pa navalite

odaberi mi nešto smarko

AHAHAH najjaci avatar na sajtu, sad smo BFF

SMarko, ja sam vec dobio 3 dana, jel onda dobijam 6 ili kako to sad funkcionise?

Sto su banovani ovi dobri ljudi?

Pitanje za moderatora smarko. Kako možeš doći na temu koju nije otvorio jedan moderator i da uvedeš pravila koja ako neko ne poštuje dobije ban. To je kao da si došao na temu kladionica i kažeš ako sada ne krenete pisati na kineskom ide ban. Eto ako može odgovor. I pritom se autor i moderator The Prof smeje.

Mod edit: Hahahahahahah

Spem foruma nije pravilo jedne odredjene teme nego sajta. Znaci nisam ja uveo pravilo nidje.

vratite mi sliku

Malo smarate sa ovim pitanjima zašto je neko banovan, uopšte niste zanimljivi...

A Smarko je potpuno u pravu ovde, ne znam šta oćeš ti, Krajs...

Pani, kapiram da ti je mnoooogo dosadno al ae brate iskuliraj...ili mi odgovori na onaj PVT, ako nije problem:)

Pitanje za moderatore, zasto ne pobanujete I ostalo sestoro sa sajta, ubijete ga do kraja? Poyy svima koji I mene poyy

odbanovani smo bre, sve ok.

Pitanje za paninara. Kakav je osećaj čitav život biti ubeđen da junak i mamgup na vukajlija.com nešto donosi?

izvini profe nisam te prepozno :)

Mujo je opet ovde na profilu, meni i dalje niko nije odgovorio zasto sam banovan, i ne pitam to da budem "zanimljiv" ko sto prof kaze vec me stvarno interesuje, pitao sam na adekvatnoj temi, a ne samo da nisam dobio odgovor nego sam dobio jos jedan ban?

I ovog drugog supka bih zamolio da mi ne banuje bratov profil zbog mene, bukvalno sam sad prvi i zadnji put ja na ovom profilu, ako hoce vec mene da zajebava nek mi nadodaje dane na moj profil, buraz nema veze s ovim, zivo mu se jebe za moje odnose sa nadleznim organima Vukajlije...

Rekao bih da se Paninaro ne dira ovde

nisam ja moderator braćo, ovo je tema da se pita moderator. sve najbolje.

Live for metal, lose ti nesto rezonujes, prijatelju, bas bas lose.