Prijava

Mujo je, zovi me "imenom", i sta to lose rezonujem, to sto si me banovao bez razloga ne spada pod zajebavanje? I to jos na tudjem profilu?

Evo pitanje, a i predlog, zašto se ne uvede neki uvodni post ovde gde će da piše "SVE ŠTO VAS ZANIMA PITAJTE NEKOG OD MODERATORA PREKO PVT-a!" I lepo zaključate temu? Pošto ako se ne varam, sada svi mogu da šalju PVT-ove.

Kako ce nas banovati onda, ne moze to tako

braćo, bolje nam je da se ne zajebavamo sa moderatorima, jasno su nam stavili do znanja ko je gazda ođe.

Mislim da je posle izuma selfi štapa Mali Mujo najgluplja pojava na ovom svetu.
Planinaro se tu isto tako grčevito bori da pobedi i selfi štap

nemoj druže banovaće te vidiš li da su riješili da iskorijene netrpeljivosti na sajtu

Nek me banuju i trajno ako oce, ali prvi me drkaju realno, dva uzastopna bana bez razloga, i onda jos kad ih pitas da obrazloze, ukurve se i cute i bacaju skeceve tamo po onoj stranici, pa jebemumater nek su moderatori po sto puta al su pizde

Mislim da je Planinarov post meni bijo upućen.

Vjerovatno, nije to jos ni okacio dok sam ja pisao ovaj komentar, vise sam odgovarao na onaj prvi njegov komentar kako su moderatori pokazali ko je glavni

Koja ti je poenta boravka ovde? Iskreno meni je bila da piskaram definicije, čitam, prikupljam zanimljive izraze, od konstantnih trojki na pismenom iz srpskog počeo sam petice da nižem kao iz šale, popravljao se i Vokabular, kasnije kad sam završio srednju i malo skapirao šta je život taj sam glavni nalog nekako batalio, ne znam dal mu i šifru znam, dođem tako ponekad da se izdvojim iz mase, da malo čačnem nekog ko što su i mene ranije I to je to. Pa sve da me neko I banuje na mesec dana, ko da je to nešto dramatično, proći će Hah, nisam ja pseto da ne mogu bez vukajlija.com sajta

Mislim da je prestanak mog ulaganja u sajt bila progresija stevče smetala koji se gurao nenormalno jer je siromašan bio. Rekao sam da ću zauvek prestati ulagati u sajt i pisti ako me on pretekne na listi jer je lik nenormalno netalentovan a već ima preko 10 odabranih. Hah stevčo... Sajt je odavno izgubio smisao i treba ga prihvatiti kao sve ostalo što nema smisla. Isto kao što je i selfi štap i autor paninaro

Zato sto se ne radi o klasicnom banovanju zbog tog i tog prekrsaja nego me banuju kako se kome digne kurac, i jos bacaju skeceve tamo. O tome se radi, ne smeta meni ban kao ban, puca mi kurac za ban.

A poenta boravka je ta sto imam nekih zdravstvenih problema vec mjesecima i idem na terapije, pa ne mogu normalno ici na posao, radim tek pomalo od kuce koliko mogu, isto tako ne mogu ni u kafanu, na pecanje, na bilijar ili bilo kakvu drugu aktivnost nego sam statican vecinu dana, i onda sam bezveze uzeo ovo, jer ne zahtjeva fizicki napor i time prekratim vrijeme. Sad, svakako terapije daju rezultate i nadam se da bi za nekih nedelju dve dana se moglo sve vratiti u normalu, i kad dodje do toga bicu ovde tipa jednom u mjesec dana, ako i toliko jer inace nemam vremena da sviram kurcu po vukajliji ovako kad sve ide kako treba.

Tako da mi je ban stvarno beznacajan, samo mi ide na kurac ta neka nepravda da kazemo, konkretno ovde sto me jebu bez razloga i cute ko pizde, da su otvoreno rekli razlog je taj i taj, i da je neki legit razlog, pa banuj me i na 10 godina ne bi bio problem

Hahahahah ko je ovaj krajsler, lude su mu prozivke, ima smisla decko

Koliko ti je godina?

A poenta boravka je ta sto imam nekih zdravstvenih problema vec mjesecima i idem na terapije, pa ne mogu normalno ici na posao, radim tek pomalo od kuce koliko mogu, isto tako ne mogu ni u kafanu, na pecanje, na bilijar ili bilo kakvu drugu aktivnost nego sam statican vecinu dana, i onda sam bezveze uzeo ovo, jer ne zahtjeva fizicki napor i time prekratim vrijeme. Sad, svakako terapije daju rezultate i nadam se da bi za nekih nedelju dve dana se moglo sve vratiti u normalu, i kad dodje do toga bicu ovde tipa jednom u mjesec dana, ako i toliko jer inace nemam vremena da sviram kurcu po vukajliji ovako kad sve ide kako treba.

Ne znam za vas ali mene je ovo dirnulo nekako mislim bar dok je u toj statičnoj fazi, pružite mu priliku. Izdrži mujaga i želim ti što brže ozdravljenje i mobilnost, jest da će to značiti odsustvo sa sajta što će nam, jasno je, faliti ali bože moj.

AHAHAHAHAH jebi se Plidu

Koliko sam shvatio objasnio si uzrok dolaska ali ne i razlog. Šta te privlači da budeš ovde? Koja ti je misija?

Najvise ubijanje vremena, malo zajebancija, kresovi i tako to. Brat (vlasnik ovog profila) je znao nekad da cita stare teme po forumu i provale koje su ljudi pisali i nekad mi je to slao, pa sam tako od citanja bezveze upao, a ostao sam jer ima kul ljudi i zajebancije, iako ima i onih jebeno retardiranih, ali nemam neku vecu misiju, kao sto si i sam rekao sajt je odavno izgubio smisao