Prijava

Ovo je posebno opasno razmisljanje. Pogledaj sta je neko generalno misljenje Srba ko je dobar I posten, a ko zasluzuje zatvor ili malj u glavu. Pogledaj malo po npr Blic komentarima. Daj rulji da budu avendzeri I onda gledaj obezglavljene starlete, zapaljenu ili otetu imovinu svima koji rade za vise od 500e I ne voze punta, prebijene pedere, silovane I ubijene dobre ribe koje im ne daju picke itd. Pusti rulju da odlucuje I vracamo se u srednji vek za dve nedelje maks. Posebno sto to ohrabrivanje kako kazes moze lako da se shvati ili upotrebi I kao manipulacija.

Sto se tice gejeva i ja ih nepodnosim uopste i mozda nebi hteo da ih prebijem, ali bi dobro bilo uskratiti im pravo na zdravstvenu zastitu npr. u drzavnim ustanovama i poslati ih u odredjeni geto da zive sa svojom vrstom, jer su bolest i sramota ove zemlje.Starleta zaradjuje tako sto pokazuje guzicu i promovise kako je njeno dupe kao mnogo vazno a ja sam video da lepse dupe ima neka lokalna devojka ali ona posteno zivi i ne eksponira se mnogo.

zaboravljate da ljudi na netu lako obezglavljuju ono sto im se ne svidja, u rl se skupe muda.

Ahahhaha koji kancer pesmica, ali ne diskredituje udruzenje, kuckarki koje vole vise zivotinje da ih jebu ima svuda i nebitne su

Jest' jer je sasvim normalno da grupa ljudi baca anatemu na random osobe, bez pouzdanih dokaza da je neko nešto uradio.
Pritom, mlaćenje bilo koga nije nikakvo trajno rešenje, tj. više je privremeno rešenje koje zapravo odlaže realizaciju trajnog rešenja, jer se "može reći da se nešto radi povodom tog pitanja". U suštini, okej je da se bore za prava životinja, ali se nemoj boriti tako što ćeš mlatiti ljude, angažuj se, teraj ljude da pišu zakone, da se zakoni sprovode. Jebem ti leb.

Ovako mogu ja da kažem da je, lupam, Gambi secirao veverice i crtao pentagram njihovom krvlju na groblju, slušajući funeral doom, i šta, imam legitimitet da idem da ga bijem? Do jaja. Super što izigravamo divlji zapad.

A vec smo u tolikom kurcu da imamo milion navijackih grupa koje su bukvalno beskorisne svakome u bilo kom smislu, samo trose kiseonik bezveze, koje valjaju drogu, pa nek valja i Levijatan onda, oni bar ucine i ponesto korisno sa strane. Ako se ikad bude drzava toliko sredila da nestanu sve te kriminalne grupe, ja cu prvi potpisati da se ukine i Levijatan. Ali do tad, dok nam droga i kriminal vladaju drzavom svakako, neka i Levijatana.

Mujo takav ti je tebra sistem i u Americi takođe, i nema nameru sistem a ni država da nikad ništa učini da nestanu kriminalne grupe jer kriminalne grupe zajedno koegzistiraju sa policijom u interesu same "demokratije".Misliš policajci žele da ih sve ispohapse navijače koji se nađu na tribini tamo?Ne neće to nikad oni da urade oni će par njih da jeste uhapse, ali njima život nebi bio uopšte zabavan da ne isprobaju svoju opremu malo u realnim uslovima i njima bi bilo dosadno da nema nikad da se posle utakmice potuku sa navijačima tako da oni koegzistiraju međusobno.

Lomite im i ruke i noge, zovite ako treba pomoc. Licno cu vam pomoci! Bravo za Levijatan!!!!!

Левијатан јбт к’о да Кастра хоће да смакну а не да кмече око мачића

To mu dodje kao grupa navijača.
Odličan izgovor da se neko namlati.
Tu nema ni z od zaštite životinja.
Obično sranje koje čak nema ni pakovanje.

Pa sta ako je izgovor da se neko izmlati?Bolje da biju one sto zasluzuju nego da biju bilo koga tek tako.Usmerili su tu energiju na pravi nacin.Podrzavam.

Malog Muju bi ja tukao na primer,ne kapira koliko je los covek dok glumi da je pravednik neki.Bljak.

ako ce usmjeriti na pravi nacin nek cijepaju drva po selu za dz

Pa sta ako je izgovor da se neko izmlati?Bolje da biju one sto zasluzuju nego da biju bilo koga tek tako.Usmerili su tu energiju na pravi nacin.Podrzavam.

Jer može biti paravan za mlaćenje bilo koga, bez obzira na to da li taj neko maltretira životinje ili ne. Za koliko osoba koje su tražili ne postoji nikakav dokaz da su maltretirali ikoga? Samo objavili na netu da je maltretirao i tražili podatke. Pa ti biraj kome ćeš da veruješ, jbg.
Moguće i da jesu neki maltretirali, ali ne može niko da garantuje da su svi. A ako ti možeš da veruješ bilo kojoj random glavi koja kaže "e to je tako i tako, i taj i taj je to radio" bez ikakvog dokaza, uz dužno poštovanje, u tom slučaju si kompletan retard.

Pa nije valjda bez ikakvog dokaza?Ako je tako onda nije u redu naravno.Zar niste pominjali neke snimke i slike kao dokaze?

A pod korisnim mislim na to da biju nekoga ko maltretira druge,to je valjda neka univerzalna definicija pravde.

Malog Muju bi ja tukao na primer,ne kapira koliko je los covek dok glumi da je pravednik neki.Bljak.

Jedno su zelje, drugo su mogucnosti, to sto zelis da me tuces je tvoja fantazija, ali u realnosti mozes samo da mi se sagnes.

I ne glumim pravednika, ne sviraj kurcu.

Mogu da te maltretiram kao sto su te u skoli maltretirali svaki dan cak i gore nego oni.

Evo ja hocu njega da bijem,a nemam neki dokaz da je nekoga maltretirao,nisam pravedan jebiga,samo mi smrdi bas.

Mogu da te maltretiram kao sto su te u skoli maltretirali svaki dan cak i gore nego oni.

AHAHAHA javi se kad zavrsis osnovnu, mozda cemo onda moci da pricamo o necemu

Osnovci su mnogo pametniji od tebe.Ali mnogo.

Stvarno,slusajte stavove osnovaca i poredite ih sa ovim svinjarom i videcete.