Prijava

Moj drugar je u gimnaziji imao rak i prebrodio ga. Secam se da je isao na hemoterapiju nekoliko meseci. Ne znam dal ga je hemoterapija spasila, ali mi deluje krajnje neplauzibilno da bi lekari sirom sveta toliko forsirali to zracenje da nema kakve-takve koristi od njega.

Jebo lekare sevaste kad anonimni vukajlijas kaze da se ne slaze, proso leci proso radi to

Ja znam samo ljude koji su se mucili po hemoterapijama do kraja kratkih zivota.

Je l' ti znaš da postoje različiti stadijumi raka? Znaš li da nije isto započeti lečenje kad bolest u 1, 2. pa i 3. stadijumu, nego kasnije? Pišeš kao da ne znaš.

Tako da ne mozete ovo porediti sa pricom o vakcinama jer vakcine funkcionisu a ovo ne jednostavno.Samo pogledajte zvanicne statistike.

Ja znam samo ljude koji su se mucili po hemoterapijama do kraja kratkih zivota.

Pa da, i zato je rak opaka bolest zbog koje se ulaze mnogo novca danas. Nijedan lek se jos uvek nije pokazao dovoljno efektnim da iz picke odstrani rak.

Ne kapiram sta hoces da kazes. Da ne treba da se ide na hemoterapiju? Da postoje efikasniji nacini? Ili nesto trece?

Hocu da kazem da se mnogo potcenjivacki ophodite prema alternativnom lecenju raka kao da je to isto kao zavere o vakcinama protiv boginja,kad hemoterapija ima zapravo manje ucinka nego alternativna medicina.

Hoće da kaže - imaš rak, umrećeš. Odeš na hemio - umrećeš i mučićeš se.

Ja se ne ophodim potcenjivacki prema tome i nemam nista protiv dokle god lekar smatra da to nije stetno po organizam ili lecenje.

Agilni,nazalost to je uglavnom istina,ali nije to poenta,objasnio sam u postu iznad.

Al da imam rak radije bih se zracio ako to kaze lik koji se ceo zivot bavi lecenjem raka i ucio je od likova koji se ceo zivot bave lecenjem raka.

Mucices se u svakom slucaju.

Al da imam rak radije bih se zracio ako to kaze lik koji se ceo zivot bavi lecenjem raka i ucio je od likova koji se ceo zivot bave lecenjem raka.

Koji su bas ucinkoviti inace.

Sto ne mora biti njihova krivica,ali da ne ponavljam poentu mojih postova.

Koji su bas ucinkoviti inace.

Dobro, ko je taj lik spasitelj Isus Hrist koji je ucinkovitiji u lecenju raka od, recimo, nekog iole poznatijeg i boljeg lekara koji se bavi rakom? Prosvetli me.

To zapravo ja pitam ove sto ismevaju alternativnu medicinu u ovom slucaju samo za alternativnu medicinu.

hemoterapija ima zapravo manje ucinka nego alternativna medicina

A to si zaključio isto zvaničnom statistikom? Haha.

Pokazao si na temi da nemaš pojma o bolesti, ali si stručan za metode lečenja.

Ne treba odbaciti ni konvencionalno, ni alternativno, već naučiti što više o bolesti, tipu tumora i lečiti se najboljom kombinacijom svega. Imam oko sebe ljude kojima je pomogla SAMO alternativa, ali i one kojima je tumor nestao SAMO od hemoterapije. I jedni i drugi uglavnom s prezirom gledaju na suprotne stavove. Ima i mnogo onih koji će koristiti najbolje od obe metode. Alternativa neće pomoći svima, ali zvanična statistika kome je pomogla NE POSTOJI. Konvencionalno lečenje neće pomoći svima, zvanična statistika (barem) POSTOJI.

Niko se zapravo ne moze kurciti i ponasati nadobudno po ovom pitanju jer niko nije izlecio vise od 5 posto ljudi.

Pridodao si par postova u kojima nastavljaš da lupetaš. Treba te ignorisati.

Sevastokrator_95
Ja se ne ophodim potcenjivacki prema tome i nemam nista protiv dokle god lekar smatra da to nije stetno po organizam ili lecenje.

Ovo je normalan stav.

Niko se zapravo ne moze kurciti i ponasati nadobudno po ovom pitanju jer niko nije izlecio vise od 5 posto ljudi.

Pa ti se prvi ponasas nadobudno, potcenjujes i nipodastavas ljude koji su svoj zivot posvetili lecenju te oblasti.