Prijava

2/3 njuški sa protesta kod mene izazivaju gađenje: od antivakcinaša do Zavetnika i ostalih kuraca, ali moraju i oni da se računaju, bilo ko ko može da baci kamen ili da dobije preko pičke sad vredi. Kao i 5. oktobra, apsolutno sve opcije moraju da stanu na jednu stranu jer je sad najbitnije pokazati Pizdoustom koliko ima onih protiv njega. Dok god idu protiv vlasti, i jebeni Boško i ljigavi Jeremić su saveznici, da ne kažem naši. Ovo je jedini mogući način da se nešto uradi, makar to bilo urađeno uz pomoć sinergije Mladena Obradovića i Predraga Azdejkovića.

Sustina svega. Ako budemo probirljivi, ima da popasemo omudinu. To je sto je u Srbiji, siguran sam da ni ti antivakcinasi i antimigranti ne vole da vide neku ridjokosu ribu s Filoloskog/Filozofskog kako vice "dole kapitalizam", al ako sad nismo u stanju da predjemo preko nekih razlika zarad viseg cilja, najebali smo. Mada mislim da smo svakako najebali.

Ovo će trajati praktično dok ne ustane cela Srbija na noge pa da ih vidim kako će stići na sve strane u sve gradove da šalju jednak broj kordona, veruj mi da neće moći svuda da rade ono što su radili do sada u jednom ili dva grada

Dovešće nas u situaciju gde će vojska biti umešana nema druge

Ali moramo ovo što mirnije da izvedemo ne treba krv bespotrebno prolivati

al to je skroz druga stvar od toga da te nece napasti ako nikog ne diras, bukvalno je gomila ljudi dobila batine na pravdi boga

Pa o tome se radi, oni su junaci mučenici pravednici i neće za badava ispaštati pogotovo jer su učestvovali u otvaranju miliona očiju kad je u pitanju režim pod kojim smo. Sad je sjajno vreme da se svi mi ujedinimo i huligani i intelektualci, nikom nije do makljanja svi bi da žive svoj život i da rade u normalnoj državi koja ima potencijal iznad svega što nam se servira. Eventualno ako bi da rušimo nešto i koristimo nasilje neka to bude usmereno na sve simbole zavađe kao što su npr medijske kuće, ali to samo ako baš budu nastavili da guraju po starom narativu. Glas naroda se čuo i čuće se još ovo je tek početak. Opet kažem taj glas treba pametno iskoristiti što manje nasilja to bolje ono što imamo kao najbolje oružje jeste taj podjebljivi smisao za humor sad je prilika da zablista kroz kreativnost nikako kroz nasilje

Sustina svega. Ako budemo probirljivi, ima da popasemo omudinu. To je sto je u Srbiji, siguran sam da ni ti antivakcinasi i antimigranti ne vole da vide neku ridjokosu ribu s Filoloskog/Filozofskog kako vice "dole kapitalizam", al ako sad nismo u stanju da predjemo preko nekih razlika zarad viseg cilja, najebali smo. Mada mislim da smo svakako najebali.

Stoji.

Ali da treba napušavati Đilase, Tadiće, Živkoviće, Seržove, Jeremiće i sličnu gamad kad se pojave i gde se pojave, treba. Moraju da umru politički, da bi se na njihovom mestu pojavila nekakva laternativa ovom smradu. A sami neće nikada da odustanu kao ni Šizoje.

naravno, oni nisu deo naroda

Rts npr treba do temelja sravniti, kamen na kamenu da ne ostane

Pink poštujem jer nikad nije imao pretenziju da bude ugledan neutralan kako god

bas sad gledam ovog vuletica na rts-u, prosipa ovu vucicevu pricu o tome da je strani faktor umesao prste, al onako na finjaka, ne direktno, nego kaze "postoje strane sile kojima nije u interesu da se oko kosova nesto resi"

a ne konta da ga time dodatno ukopava, em dize tenzije umesto da spusta, em nagovestava da se zapravo i sprema resenje kosova uskoro, sto ce samo da razgali demonstrante, pogotovo radikalne desnicare

momenta kad izvede vojsku su izgubili jer će svima biti jasno da se nešto nenormalno dešava kad vojska srbije nasrce na ljude koji masu srpskim zastavama.

i protesti moraju biti nasilni, inače bolje da ih nema.
I bolje je sto nemaju vodje, takvi protesti uvijek bolje prodju, vlast ne zna onda koga da ocrni, uhapsi, diksredituje itd.
ljudi se dogovore preko društvenih mreža i to funkcioniše.
i ako je stvarno neki zandar lupao jeremića sakom učinio je uslugu drugima sa protesta.

Hahahha a strane sile koje ne bi volele da se resi Kosovo su bracke Rusija i Kina hahaha

Realno, dobi je mandat na 4 godine, mogao bi komotno da u prvoj godini resi Kosovo, onda dve godine da gradi puteve, bolnice i otvara fabrike i onda jos godinu dana propagande, treba nam sigurnost, zlatno doba itd. i da opet dobije izbore.
Ali se sad malo sjebucnuo.

haha to se ti nadaš kao i svaki bot...realnost je da bi Srbija gorela kao šišarka ako samo pomisli da šta potpiše

al bi bila fora da sad dok je na razgovoru s makronom i merkelovom padne vlast, bas da vidim u koju bi zemlju utekao

orban kvota 1.4
sidjinping 3.5
milo 7.5
erdogan 12.5

Napredni padnu, SPS kao jedina preostal ozbiljna parlamentarna stranka koja preuzima vlast. Praslin prvi čovek zemlje.
Vučko u fazonu: "Dobri smo Ivice, je l da da jesmo? Nema ništa od optužnice,a?"
Praslin hladno otpuhne dim iz kohibe: "Štampač u tužilaštvu kaže: brrrrrrrrrrr."

Vucko upravo rekao da 1941. Hortijevi fasisti nisu unistili fasadu Gradske kuce, ali ovi huligani sinoc jesu. On ili hoce gradjanski rat, ili je toliko odsecen od realnosti da zaista misli to sto govori, ja treceg objasnjenja nemam.

loše ga savetuju, odnosno dobro

2/3 njuški sa protesta kod mene izazivaju gađenje: od antivakcinaša do Zavetnika i ostalih kuraca, ali moraju i oni da se računaju, bilo ko ko može da baci kamen ili da dobije preko pičke sad vredi. Kao i 5. oktobra, apsolutno sve opcije moraju da stanu na jednu stranu jer je sad najbitnije pokazati Pizdoustom koliko ima onih protiv njega. Dok god idu protiv vlasti, i jebeni Boško i ljigavi Jeremić su saveznici, da ne kažem naši. Ovo je jedini mogući način da se nešto uradi, makar to bilo urađeno uz pomoć sinergije Mladena Obradovića i Predraga Azdejkovića.

pricah jednom ovde da nam je potrebna vrlo slaba vlada od partija koje su potpuno disonantne, i opozicija koja je isto takva, i da je to bukvalno jedini nacin da u srbiji demokratija funkcionise. italijanski.

drugim recima, bolje bi nam bilo bez vlasti nego sa njom.

svako djubre koje moze da skupi malo pristalica bi trebalo u vladu. da nista ne moze drzava da uradi dok se ne dogovore bar 4-5 razlicita djubreta.

Ovi su retardirani, majke mi mile. Umjesto da gledaju da se smire/povuku, oni dolivaju ulje na vatru, sa onim ubacenim batinasima itd. Nisu ni svjesni da sto vise nasilja bude na ulicama, to je veca sansa da se rulja stvarno zapali pa stvarno krene da lomi kosti miliciji i ostalima na sopstvenu inicijativu, a to ako bude, onda nece biti zaustavljanja. Rulja je kao voz, jako je tesko da se pokrene, i treba dosta vremena da uhvati zalet, al zato kad ga uhvati, trebace jos 3 put toliko da se zaustavi.

Bukvalno nisu svjesni koliko sranje i kakvo krvoprolice mogu da naprave, nije ovo jebeni BLM protest gde su izasli klinci libtardi kojima je dosadno kuci pa bi sad malo rusili drzavu, ovo je narod koga jebu bez vazelina decenijama, kolicina bijesa nakupljena cak i u onim najmirnijima je off the charts, ako to uspiju da probude do kraja bukvalno ce se glave kotrljati po ulici

krivo mi da mracim, ali ova rulja nema vodju, samim tim je neorganizovana besna rulja, samim tim ne moze da uradi nista, i ugasice se spontano kako je i nastala. uz sve to, lako je povodljiva ovakvim navijacima i slicno sto kaze agilni.
treba im neki vuk draskovic 2.0 inace nista od ovoga na zalost.