Prijava

пезос добро резонујеш и слажем се са 99 посто ствари али ти не могу опростити што си тарантино јбг

a i vole devojcice malo da kenjaju, tj da opravdavaju sve svoje postupke nekim naucnim dokazima ili to je tako jer je tako priroda odredila

Tačno, ali kako god to prezentovale i šta god rekle, palimo se na viskoke tipove u čijem se prisustvu osećamo kao malene princeze. Isto kao što se vi palite na sise i dupe, ma koliko neki naučnici pričali da je to zato što ti atributi asociraju na plodnost.
U principu se skroz slažem sa pezosom.

neka ofucana koshuta sa nekim glavnim jelenom sa prelepim rogovima

Hahaha

Znači nemam šanse kod Partizanke.

Mlada partizanka mozda volim da pogledam kakve atribute ima ova ili ona, ali kad je upitanju to dal cu zivim s njom gledam prvenstveno koliko sam voljen od strane nje, i meni se ovako jako svidja tako neka devojka sto farba kosu u crvenu boju za zajednicki zivot.

visoki lik - osecanje kao princeza....hahahha koje glupo i plitko poredjenje jbt

ja mrzim kad mi je devojka za dve tri glave niza od mene, ne osecam se uopste kao princ

Ово што је Млада Партизанка написала има смисла, ал по тој логици би ликови попут оног што сам га споменуо у првом посту морали да јебу увек и стално, а установили смо већ да не јебу. С друге стране, има ликова који се купају једном у месец дана и по цео дан или леже или се дрогирају, не да немају амбиције и врлине, него немају живот уопште, а јебу више од оне прве врсте. Е која је механика иза тога?

Јер по томе испада да женама пуца хипотетички курац за то како мушкарац изгледа, шта ради и како живи, већ само да треба имати тај неки Џ фактор и да ће јебати без обзира какав био.

pa da kao onaj Djekson iz zadruge ili gastozz...jedan je 2m i ribe se osecaju kao princeze pored njega, drugi je 1,60 i oboica su izjebali bukvalno svaku ribu koja je ikad hodala rijaliti programom

a bukvalno su oboica smece i ljudski talog, sto fizicki sto karakterno

Agilni
Znači nemam šanse kod Partizanke.

Ti imaš virtuelnu visinu. :P

atomski mis
Mlada partizanka mozda volim da pogledam kakve atribute ima ova ili ona, ali kad je upitanju to dal cu zivim s njom gledam prvenstveno koliko sam voljen od strane nje, i meni se ovako jako svidja tako neka devojka sto farba kosu u crvenu boju za zajednicki zivot.

Fenomenalan trol.

ал по тој логици би ликови попут оног што сам га споменуо у првом посту морали да јебу увек и стално, а установили смо већ да не јебу

Pa i jebu, ali ćute. nemaju potrebu da se hvale.

Petar Pan Pezo$
pa da kao onaj Djekson iz zadruge ili gastozz...jedan je 2m i ribe se osecaju kao princeze pored njega, drugi je 1,60 i oboica su izjebali bukvalno svaku ribu koja je ikad hodala rijaliti programom

Pezos, napisah da fizički izgled nije jedina stvar koja se gleda. Te likove ne znam ko su ali ako su rilajitima kapiram da su se u tim virtuelnim zatvorima prikazali kao alfa mužijaci iz nekog drugog razloga. Visina može da bude fizička, intelektualna, finansijska, moralno-duhovna (ptice umiru pevajući), vojna (Napoleon)...

Ti imaš virtuelnu visinu

Ovo su prozivke na račun fizičkog izgleda. Nije lepo od strane moderatorke.

Partizanka objasni mi kako sam ja ikada uopste jebao

Eh, Agilni, ne uništavaj kompliment sad

Visina može da bude fizička, intelektualna, finansijska, moralno-duhovna (ptice umiru pevajući), vojna (Napoleon)...

Ja volim visoke žene, tada se osetim svemogućm.

nema nista ruznije kad vidim lika od 195 sa devojkom od 162....ko dve razlicite vrste da su se smuvale

Маестро ♦
Partizanka objasni mi kako sam ja ikada uopste jebao

Pa ako se nisi našao ovde

Visina može da bude fizička, intelektualna, finansijska, moralno-duhovna (ptice umiru pevajući), vojna (Napoleon)...

ili u ovome

zato kada ti neka sledeći put raširi noge, onda znaj da ta u tom trenutki misli da si nešto najsavršenije na planeti Zemlji.

onda je ovo

d) Ako imaš 20 evra možeš opet jebati, ali teški škart.

Jebem ti aritmiju dobijem od smejanja kad vidim post bilo koji od pezosa, dal smo ga mi nahajpovali il je stvarno presmesan ja ne znam ali vristim

Napoleon bio visok 170cm sto je bilo vise od proseka kad je ziveo.
Taj mit da bio nizak valjda izaso iz razlike izmedju tad fancuskog i engleskoh inca i stope ili stavec.

175, lose sam preveo stope i te gluposti.
relativno prosecan i za danas, kamoli za vreme kad ziveo

ružna kombinacija visok tip i patuljak pored njega. Više mu dođeš kao žaba a ne princeza.