ULICA!!!!!

  1. svako se snadje na ulici posle nekog vremena samo oni kojima je sve na tacni servirano ne kapiraju da nece bas uvek biti tako kad im umru mama i tata ili ko ih vec finansira, jevdjic je recimo fino ulicnu skolu prostudirao

  2. Ja kada bi me bacili u neku Nagykanizsu, otisao bi u policijsku stanicu i plakao da me deportuju, eventualno bi rekao da sam izbjeglica siritelj islama, brze bolje bi me vratili kuci

  3. ne koristim društvene mreže, ali znam da često ljudi u opisu svojih profila stavljaju zaposlenje: sam svoj gazda, škola: ulični fakultet i slično

  4. Ili spicis nekoga u glavu, odmah zovu prevodioca, ambasadu ako nemas pasos. Eto ti deporta i zabrane ulaska u zemlju na brzinu.
    Prenocis u zatvoru, valjda daju neko konjsko cebe.

  5. Za koga je rasni pricao da zna dva neka klinca sto su presreli nekog sa sajta grobara I skinuli mu duks I nasamarali ga....a ovaj bio pricao kako je bog I batna na tribini I ako neke price....neko je od ovih bas starijih sa sajta, dal tilmo il ko vec

  6. Nije Tilmo, i Rasni i Tilmo navijaju za Zvezdu

  7. Реме ако ћеш да клевећеш макар се потруди боље, бомбасу се по аватару види за кога је и шта је

  8. E sad, nije isključeno da je Tilmo uleteo sa pričom
    "nije to ništa, ja sam presreo tri klinca i Bombaša i skinuo im duks i Bombašev dres koji je bio ispod bele košulje".

  9. Thilmo lici na jednog mog ujaka.

  10. Radili su sklelove
    Ja sam pio lekove
    I voleo Puskina.

  11. A što se teme tiče, svi i dalje seru istu priču, samo je drugačije zovu.

  12. a jeste jebeš mu mater, kapiram da je taj događaj (koji je istinit) uticao na to da moja ulična karijera završi neslavno i mislim da zbog toga nemam pravo nigde na internetu napisati sam svoj gazda

  13. шалин се и ја, то ти је цитат из оног филма преведонг код нас као, 4 банке а невин, кад се црње расправљају у продавници

  14. Ima li taj sa uličnom diplomom navedene uslove za život ili je promućuran ali zaludu?

    “U našem slučaju to je mogućnost da pojedinac priušti sebi sedmodnevni godišnji odmor van kuće, adekvatno grijanje, zastupljenost mesa ili ribe svakog drugog dana i niz drugih potreba koje se u evropskom kontekstu smatraju uobičajenim”, objasnila je Radojević."

    http://www.bankar.me/2018/12/14/relativna-linija-siromastva-175-eura-po-osobi/

  15. A jbt ovde ne vredi nista pisati, ako na svakih deset minuta neko dodje I napise "a da li ulicna skola znaci dva lika koja ceo zivot sede na klupi I mrste se likovima?"

  16. DeadKenny
    mene zanima KBO i njegov post sa pocetka teme kad je rekao Remeu da bi umro posle 3 dana da ga neko baci bez dinara u drugi grad.
    pitao sam KBO sta bi on uradio, ostao bez odgovora. a zanima me. ja bi umro vjrv.

    Kako šta bi radio KBO?! Pa žickao za kartu do Banja Luke xD

  17. Pa nije ni cudo sto su ovde jedan Dzimi i Frenki Delevra bili autoriteti i legende, jasno je i zasto