Prijava

Pa ne bi ga mozda ubili da je znao da ulazi ulazi u kombinu sa zverima a ne sa "vitezovima" kojima se on divio, pa bi bio oprezniji

On im se divio, al ih je I potcenio...mislio to su ulicarski klosari lako cu ja ovako obrazovan sa njima...a ono prc

pa djindjic je znao da nije bezbedan na intervjuu za neku stranu televiziju je izjavio ja gledo nista cudno

Pa djindjic je taj primer tipican streberko koji se lozi na gas i u fazonu je hehe ma znam ja legiju ortaci smo, e a jel znas onog spasojevica isto ozbiljna glava, ima herca lik brt vidi se to odmah

Eh da je svanuo 6. Oktobar..

Al nit su ulica samo ti prezajebani likovi I prezajebane situacije nit je ulica tri lika koji samo klosare na klupi I nemaju dinara citav zivot...
Msm oni su samo jedan deo te iste ulice

Djindjic smeker bio aj se ne lazemo

Pa niko to ne spori plidu..

исто тако долази кнеле и каже јасам кнеле јасам улица ја ударам дандаре краватама и онда штреберкои решише ретарда са два позива хоћу да кажем да је то двосмјерна улица на енглеском ту веј стрит

Nisu face samo ljudi bez faksa xD

исто тако долази кнеле и каже јасам кнеле јасам улица ја ударам дандаре краватама и онда штреберкои решише ретарда са два позива хоћу да кажем да је то двосмјерна улица на енглеском ту веј стрит

Pa nije ulicna skola samo blejanje u kraju sa 100 dinara i taljenje za cigare. Vise je metafora za postati namazan, steci iskustvo u medjuljudskim odnosima itd. Mozes da steknes i "ulicnu skolu" u bilo kom habitusu gde postoji jaka hijerarhija

Pa onda to nije ulična škola. To je onda zdravorazumsko skupljanje iskustava

Pa ne vredi jbg kad je njima u glavi samo ili knele ili neki klosar koji nema dinara....nista izmedju ne postoji...

A oni sto tako zamisljaju ulicu svi inace prepuni para I uspesni...pa tebi plidu prvom kolko sam skontao je tatica kupio sve, vrvtn nisi morao jedan jedini dan u zivotu da radis da se iscimas za bilo sta

Nego... da li je vukajlija ULICA?

Pa onda to nije ulična škola. To je onda zdravorazumsko skupljanje iskustava

Haha ovo

узео сам кнелета за примјер јер је неко поменуо ђинђића

A to je najjace to elitisticko distanciranje, kao e nisu oni koj nivo, kao da zivimo u indiji sa kastama jasno definisanim, pa kao e ipak ja vozim bicikl i zivim u garsonjeri, nisam isti ko ovaj sto jede pacove i plasticne flase i zivi u kanalizaciji

pa tebi plidu prvom kolko sam skontao je tatica kupio sve, vrvtn nisi morao jedan jedini dan u zivotu da radis da se iscimas za bilo sta

Otprilike, a opet sam blejao do neke 4 godine srednje i onda si naglo distancirao jer sam shvatio da to nije bio put kojin zelim da idem. Nek ostanem uskracen za tu ulicnu skolu, sta ja imam da glumim tu prazan zeludac i zivotne nedace a mnogi su ih glumili i glume sa punim dzepovima. I bez obzira na razlicitost sudbina u tom drustvu koje je stvarno bilo razlicito, nikoga od njih ne smatram nesto iskusnijim i namazanijim jer opet kazem, zivot moze da te pomazi ili ukenja bez obzira iz kakve porodice dolazi i htio ti to ili ne.

Ti, Kavaj, misliš da smo svi jednaki? Pao si očigledno taj kolokvijum ulični