Prijava

Pazi kako pez prvi razvrstava po imovinskom stanju. Pez brt to sto je neko siromasniji od mene ili od tebe, ne znaci da je namazaniji i da ce bolje proci u zivotu ili bilo sta. Vrlo lako moze da bude mlitava slina koja ce kukati nad svakom nedacom samo sto mu je zivot od malena sranje pa se covjek navikne malo prije mene da ne place pred svakom preprekom npr

Pa ne vredi jbg kad je njima u glavi samo ili knele ili neki klosar koji nema dinara....nista izmedju ne postoji...

Apsolutisti jebeni najgori tip ljudi u debati koji nikad nisu u pravu

Bas nista u zivotu ne mozes da izvuces kao formu i pouku kao "nemoj ovo jer je onaj radio to pa je u zatvoru/grobu/kolicima", zivot je nepredvidiv koliko meni toliko i nekom siromasnom indijcu npr

није то ствар комплекса према већим градовима већ боду очи оне приче типа улица ме није мазила врео асфалт не знате шта је треп хаус спектори спектори боље баци то 1312

Pa nismo, jasno je to, ni u najjednakijim zajednicama, nisu svi jednaki, uvek neko vuče i tlači, a neko trpi jebiga. Stvar je u tome sto svi hiperbolisu to kao jao ovi klosari duvaju vutru, nemaju dinara, a ne ko mi pristojni momci da rade posten posao za 400 evra i voze punta polovnog. A u sustini jos uvek smo jednaki dosta kolko tolko, sa tendencijom ka raslojavanju naravno, jasno je to svima

Multi,pa cim ti bodu oci znaci da je stvar kompleksa.

скидам капу људима који се цимају али не видим корелацију између уличног искуства и рада за х евра

Sve se vise slazem sa multijem, ne znam za koji kurac sam ga uzeo na zub nekad davno

Svi smo mi deca ulice

Braca idu ulicom a ne trotoarom

-debilko iz thca onaj manji

боде ми очи кад видим да неко носи одјело а оно испод ногавица бјеле чарапе какве то везе има са било чим

Vecina postova ovde vristi: lik iz kraja koji fura devedessedmice, mi je skinuo ribu, ponizio me pred drugarima, dobacio nesto dok sam sedeo sa svojom simpatijom, umesto da gleda svoja klosarska posla i pusxi trawu, boze kad ce zakon da zastiti nas normalne od ovim grubijana

Nego jel liči vama Pacoli na Milana Kalinića

Hahaha bas matori kalinic

Bukvalno mogu da glume nekoga u različitim životnim dobima

mrš jebem vam pleme glupo

Isti je slučaj sa Trifunovićem starijim i Ramom

volo b ove lobanje malo da ubacim na kurs zdravorazumnog prikupljanja iskustva da vidim kako bi prošli opet vam jebem pleme mutavo

Sergej ima siptarskiju facu od 90 posto siptara, pogotovo kad je bio mladji. Djexon isto original siptar